Kariéra DJe či producenta je i přesto, že to občas tak nevypadá, velice náročná. Téměř každý den je pro tyto umělce nesmírně vyčerpávající. Jsou neustále na cestách, od klubových akcích až po ty festivalové, pracují na nových písních a také se musí věnovat svým fanouškům. I když to může být někdy obtížné, tak mnoho DJů dokáže i přesto své náročné plány zkombinovat se svým osobním životem.

Zde je seznam 14 DJů a producentů, na které čekají doma jejich děti:

1, 2) Gina Turner a Laidback Luke

Gina Turner a Laidback Luke jsou opravdový pár elektronické hudby. Nejenže oba dva působí ve stejném hudebním průmyslu, ale také v měsíci březnu přivedli na svět krásnou dceru, kterou pojmenovali Evalina Lucy. Díky jejímu narození musel Laidback Luke zrušit své vystoupení na Ultra Music Festivalu v Miami 2014. Gina nezahálela a pracovala až do jejího narození. Vyučovala jógu na známé lodi Holy Ship, kde také Laidback Luke vyučuje Kung Fu. Novopečení rodiče museli zrušit veškeré akce, například výuku Kung Fu v Miami nebo třeba B2B set, který měli naplánovaný na měsíc leden. Evalina se tak stala nevlastní sestrou svých dvou bratrů Jelenka a Marlona, které má Luke ze svého prvního manželství.

3) Diplo

Diplo je jeden z nejvytíženějších a nejúspěšnějších producentů ve hře. I když se zdá, že se nikdy nezastaví, vždy si najde čas a stráví ho se svým synem Lockettem. Umělec neustále na sociálních sítích sdílí fotografie a videa Locketta, který je stejně tak úžasný, ne-li úžasnější, jak jeho tatínek.

4) Armin van Buuren

Armin van Buuren a jeho manželka Erika van Thiel spolu mají dvě děti – dcerka se jmenuje Fenna a chlapec má jméno Remy. Armin pořád a neustále ukazuje, jak miluje svoji rodinu; byl tak nadšený z oznámení Remyho narození, že mu zasvětil svůj set na Tomorrowlandu roku 2013. Jeho remix písničky Let It Go z filmu od Walt Disney – Frozen ukazuje, jak dokáže být Armin, co s týče dětí, hravý.

5) Eric Prydz

Eric Prydz je další top producent, který se snaží vyvážit svůj pracovní čas a čas strávený se svými dvěma dětmi. Prydz má krásnou dceru a rozkošného syna. I přes jeho nabitý program se snaží s dětmi trávit co nejvíce času. Dokonce pojmenoval jednu svou skladbu po své dceři – Leja.

6) Kaskade

Ryan Raddon, lépe známý jako Kaskade, a jeho manželka Naomi jsou rodiče od tří dcer, které se jmenují Mia, Sasha a Isla. Ve své brožuře k albu Fire & Ice se zmiňuje, jak jsou všechny jeho dcery báječné a jak moc ho inspirují. I když je stále na cestách, vždycky si najde způsob, jak trávit čas se svou rodinou. Dokonce je vzal s sebou na Freaks of Nature Tour. Zde je fotka Isly, jak pomáhá tátovi s balením:

7) Sunnery James

Sunnery James a jeho nádherná manželka, která je také herečkou a modelkou Victoria’s Secret, Doutzen Kroes mají spolu dvě děti. Syna jménem Phyllon Joy a dceru Myllena Mae, kterou přivítali do své rodiny před měsícem.

8) Deorro

Deorro se na Instagramu svěřil svým fanouškům, že doufá, že bude moct být v budoucnu pyšný na své dva chlapce. Bratři Ayden a Isaac se zdají být totiž po svém otci hudebně založení. Na internetu také zveřejnil video, kde Isaac hraje na bicí a v titulku je i uvedeno, že Ayden se poptává po klavíru.

9) Steve Angello

Steve Angello a jeho manželka Isabel Adrian jsou rodiče od Monday Lily a Winter Rose. Ani Steve ve své tvorbě nezahálel a vytvořil track „Monday“, který byl věnován jeho první dceři. Švédský pár, který neustále vkládá fotografie svých dětí na sociální sítě, tak svým fanouškům ukazuje, že i přes jejich náročný program je vždy čas na rodinu. Dokonce je občas i pauza od studia na odpolední koupání.

10) Sebastian Ingrosso

Sebastian Ingrosso je dalším členem bývalých Swedish House Mafia, který má se svojí manželkou Kee, stejně jako Steve Angello, dvě malé holčičky jménem Melina Aida a Miranda Valentina. Když zrovna nepracuje na svých projektech a nevěnuje se DJingu někde po celém světě, tráví veškerý čas se svými ratolestmi. Dokonce se se svojí dcerou vyfotil přímo na stagi, a to na Summerburst festivalu v roce 2013 ve Švédsku. Je úžasné vidět, jak své dcery bere sebou i do práce!

ingrosso

11) Axwell

Poslední producent a člen Swedish House Mafia, Axwell a jeho manželka Gloria Golnar mají naopak narozdíl od Axwellových bývalých kolegů dva syny, kteří se jmenují Leon a Elton. Podobně jako Ingrosso a Angello, když Axwell nepracuje na projektech a není na tour, tráví čas se svými dvěma chlapci a Glorií.

12, 13) Adam Beyer a Ida Engberg

Adam a Ida jsou dalším párem v odvětví EDM. Tito producenti techna jsou také rodiči, kteří mají dvě děti, dceru Juno a syna jménem Uma. Zhruba před měsícem Ida oznámila, že její B2B set s Beyerem na Richie Hawtin’s ENTER party 7. srpna byl také poslední. Již velmi brzy se totiž jejich rodina rozroste o dalšího člena.

14) Bro Safari

Bro Safari a jeho syn Elliot se zdají být dynamické duo. Jeho Instagram je naplněn velice energickými obrázky a videi jeho tříletého syna, který tancuje, dělá DJing, nebo se jen prostě hodně směje.

Je obdivuhodné, jak oddaní dokáží být tito umělci svým rodinám, když mají jen chvíli volného času. Mezi další úžasné DJe, producenty a hlavně rodiče patří například i Nicole Moudaber, Claude Von Stroke, David Guetta, Destructo, BT nebo Skream.