Tuto sobotu zavítá do pražského Storm klubu charismatická brazilská producentka ANNA ze stáje Diynamic Music. O kvalitní hudební zážitek, který bude dokreslovat domácí support v podobě rezidenta eventu Subgatea, jeho producentského kolegy Tibizy, dvojice JB & Flesh, brněnských zástupců Thin & Thick a dalších, nebude rozhodně nouze.

Hlavní partner sobotního eventu Trenýrkárna.cz si pro návštěvníky připravil celou řadu doprovodných aktivit, v rámci kterých mohou získat zajímavé ceny a opravdu královsky se pobavit.

————————————————————————————————————–

Jak jsme již zmínili v úvodu, tuto sobotu ve Stormu bude kromě nabitého hudebního programu pro návštěvníky eventu připravena take speciální Trenýrkárna.cz zone, kde budou moci soutěžit o zajímavé a hodnotné ceny. Pojďme si tedy shrnout, co všechno vás na tomto mejdanu čeká.

Turnaj ve fotbálku Trenýrkárny.cz:

Zájemci o turnaj ve fotbálku se mohou registrovat do pátku 16:00 hodin na emailu lukas@trenyrkarna.cz a nebo v sobotu přímo v klubu do 22:00 hodin

Start turnaje je plánován na 22:30 hodin.

Soutěžíme o sud piva a 1000,-Kč voucher na nákup zboží v Trenýrkárna.cz

Aktivity v Trenýrkárna.cz zone:

  1. stage klubu se v sobotu promění v Trenýrkárna.cz zone, kde se budou moci návštěvníci zúčastnit několika doprovodných aktivit. Za úspěšné splnění úkolů čeká na účastníky aktivit na baru a nebo na jednotlivých stanovištích odměna v podobě drinků.

Zahraj si fotbálek proti Wildcats:

Vyzvi dvojici svůdných Wildcats na fotbálek a poraž je v této disciplíně!

Kolo štěstí s Wildcats:

Zatoč kolem štěstí a splň správně svůj úkol.

Poměř síly na boxovacím trenažeru proti Wildcats:

Poměř svoje síly s Wildcats a ukaž jakou máš sílu. Top BoxBorec vyhraje boxerské rukavice a voucher na 500 Kč, BoxBorka vyhraje 1000 Kč voucher.

Obleč trenky Trenýrkárny.cz:

 Oblékni si trenky Trenýrkárny.cz v co nejkratším čase.

Výherní tombola Trenýrkárny.cz:

Trenýrkárna.cz si pro návštěvníky eventu připravila také tombolu o zajímavé ceny, v níž vyhrává každý! Lístky do tomboly si mohou návštěvníci pořídit u hostesek u vstupu do hlavního sálu v klubu.

Navíc prvních 200 návštěvníků dostane jako pozornost a milý dárek kromě welcome drinku také vouchery na zboží v Trenýrkárna.cz v hodnotě 200,-Kč a 100,-Kč a slevu 50% na akční drink večera (Finlandia Kokos + cola za 46 Kč).

Dále vás čeká speciální stage DJ Trenkyse, který bude sázet jednu hitovku za druhou. Myslíme, že budete opravdu překvapeni, kdo vlastně tento borec je a že s ním určitě budete chtít mít fotku. No a když už je řeč o fotkách, můžete se také těšit na netradiční TrenkoFotoStěnu v prostorách hlavní stage, u které se můžete nechat zvěčnit jedním z našich šikovných fotografů. Náročnějším návštěvníkům budeme moci nabídnout pobyt na naší nuda pláži, pokud se tam tedy dostanete. J

Zkrátka tenhle mejdan bude opravdu stát za to, přijďte se sami přesvědčit již tuto sobotu do Stormu!

 LINE UP 

ANNA /DIYNAMIC, TERMINAL M – BRASIL
Subgate & Tibiza
JB & Flesh
Dave Substance D
Thin & Thick
TGT Project

VSTUPENKY / TICKETS

http://storm-club.cz/Anna_Tickets

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

Více informací naleznete na Facebooku:

http://bit.ly/anna_event