sosumi

Kryderův label Sosumi Records představil tři nové tracky, které chystá v blízké budoucnosti vydat, ale hezky popořadě. Dnes na Sosumi vyšla dlouho očekávaná novinka ‚Skin‚ od Maxe Vangeliho a dua Flatdisk. Určitě nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že se jedná o jeden z největších releasů na tomto labelu. Jen jména DJs, kteří již tento track nějakou chvilku hrají, mluví sám za sebe: Steve Angello, AN21, Kryder, Nicky Romero, Deniz Koyu a další. Nyní ho můžete mít i vy, stačí si ho stáhnout ZDE.

A teď tedy k tomu dalšímu. Jak píšeme na začátku, Sosumi nám už ukázalo, co chystá dále. V první řadě to bude další novinka od samotného šefa tohoto labelu. Tentokrát ve spoluprací s velice talentovaným producentem říkajícím si CID, který má za sebou už i track vydaný na Size Records. Jejich skladba se jmenuje ‚Freakin‚. Jedná se o zajímavý kousek balancující na hraně ‚future house‘ lehce řízlého groovem doplněný o chytlavý vokál.

Jedním z hlavním pilířů vzniku Sosumi bylo také světu představit nová jména. Právě v tomto duchu se nesou představené další dvě novinky. Určitě není náhodou, že oba tracky se také objevily v Kryderově výborném Essential Mixu, psali jsme zde. Tím prvním je track ‚Cavenda‚ od australských dvojčat pocházející ze Sydney – Gemellini. Jejich nový track je zvukově podobný Axwellově rané produkci. Což vítáme s nadšením, protože málokdo dnes dělá podobné tracky, které obsahují hravou melodii postavenou na ‚bublavém‘ a hřejivém beatu.

Posledním do party je DJ a producent ze Singapuru Defiev. Jeho track se jmenuje ‚Not Just Another Groove‚ a přesně tak i zní. Celým trackem je slyšet povedený kytarový riff, na kterém je poté postaven celý breakdown. To vše doplňuje jemný beat s hravou ‚letní‘ melodií. Sečteno, podtrženo, letošní jaro bude pro Sosumi opravdu velké. Už teď se osobně nemůžu dočkat, až všechny tracky, které jsem vám zde představil, vydají. Až budeme vědět další info, tak vám dáme ihned vědět. Zůstaňte s námi.