SoundCloud uzavřel partnerství s Twitchem na zavedení nové služby, která pomůže umělcům zpeněžit jejich obsah uprostřed pandemie COVID-19. Vzhledem k tomu, že koncerty a turné byly zrušeny a mnoho umělců v důsledku toho přišlo o značné množství peněz, mnoho hudebníků nedávno zahájilo živé vysílání online, aby pomohlo získat nějaké peníze. 

Partnerství mezi oběma společnostmi umožňuje umělcům SoundCloud rychle vytvářet nové účty na Twitch prostřednictvím Affiliate, což odemkne různé nástroje pro zpeněžení Twitche. To znamená, že umělci mohou obejít Twitch pomocí affiliate kritéria a začít vydělávat peníze na platformě během několika dní.

Schéma je přístupné všem umělcům SoundCloud Pro, SoundCloud Premier a Repost od umělců SoundCloud. Budete muset vytvořit účet Twitch a poté vyplnit formulář, abyste mohli začít. Formulář a další podrobnosti najdete zde.

Nástroje společnosti Twitch pro zpeněžení zahrnují reklamy a předplatné. Obvykle, aby se uživatel Twitche mohli kvalifikovat do statusu přidruženého subjektu, musí mít za posledních 30 dnů nejméně 50 sledujících a nejméně 500 celkových vysílacích minut, sedm jedinečných vysílacích dnů za posledních 30 dní a průměrně tři souběžné diváky nebo více za posledních 30 dní. Toto nové schéma umožňuje umělcům SoundCloudu, aby se vyhnuly podmínkám a mohli rychleji vydělávat.