dolska

Update: Soutěž již skončila. Správná odpověď byla B. Pravé jméno Mr.X aka Africa Islam je Charles Andre Glenn. Uznáváme, že to byl trošku chyták ale ptali jsme se na jméno v civilním a reálném životě 😉 Výhercům gratulujeme a budeme je zpětně kontaktovat.

Vojtěch Houška
Jakub Lacina

Oslavte příchod nového roku na horách! A nenajdete lepší místo než nově zrekonstruovaný klub Dolská ve Špindlerově Mlýně! Během večera se můžete těšit na prvotřídní koktejly, barmanskou show a různé hudební styly na dvou scénách! Hlavní hvězdu večera, djku E-lite doplní djs Mr. Moustache, Steffi & Vostix a Tommaso Basettino. Na spodním baru se můžete těšit na to nejlepší z rock and pop od 70.let až po současnost!

Housemagazine.cz přináší ve spolupráci s klubem Dolská ve Špindlerově Mlýně soutěž o 2×2 vstupenky na silvestrovskou párty, která se ponese ve velkém stylu. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trošku stěstí při losování. A ta zní:

Při slavnostní opening párty v klubu Dolská zahrál věhlasný DJ a producent používající pseudonym Mr.X.
My se ptáme, jaké je jeho skutečné jméno v civilním a reálném životě ?

A) Afrika Islam
B) Charles Andre Glenn
C) Curtis James Jackson III

Správné odpovědi nám zasílejte dnes (29.12.2013) do 21:00 na emailovou adresu: redakce@housemagazine.cz
Do předmětu zprávy uvěďte „Dolská“ a kromě správné odpovědi nezapomeňte vyplnit své jméno a příjmení, které v případě výhry bude uvedeno na guestlistu.

Fotografie klubu ZDE