we are your friends

Vyhrajte vstupenky do kina na film We Are Your Friends, který má v ČR premiéru 3. září, a dárky ze speciální filmové kolekce!
„We Are Your Friends“ je příběh o hledání vlastního stylu zasazený do světa elektronické hudby a hollywoodského nočního života, ve kterém ctižádostivý 23letý DJ Cole (Efron) tráví dny tím, že kuje pikle se svými přáteli z dětství a po nocích pracuje na skladbě, se kterou udělá díru do světa. Všechno se ale změní v okamžiku, kdy se seznámí s charizmatickým, ale poněkud pošramoceným postarším DJ Jamesem (Bentley), který si jej vezme pod svá křídla. Věci se však zkomplikují, když se Cole zamiluje do Jamesovy mnohem mladší přítelkyně Sophie (Ratajkowski). S tím, jak zapovězený vztah nabývá na intenzitě a rozpadá se jeho přátelství s Jamesem, musí si Cole vybrat mezi láskou, loajalitou a budoucností, pro kterou je předurčen.

Stačí správně zodpovědět níže položenou otázku a mít trošku štěstí. Uzávěrka je pak 6.9. v 19:00 a pro dva štastlivce má pořadatel připraveno: 2 vstupenky do kina na film We Are Your Friends, náramek, kelímek a batůžek z filmové edice.

http://wayf-movie.com/
http://instagram.com/wayfmovie
http://facebook.com/wayfmovie