elrow-004

Jeden z nejoblíbenějších, a za 27 let své existence nejúspěšnějších klubů, Space Ibiza, který je 4násobným držitelem ceny Dance Music Awards, avizoval  i přes předchozí vývoj a hrozící  definitivní konec svojí existence znovuotevření v následujícím roce, kdy po převzetí dalším věhlasným gigantem na poli taneční scény, klubem Ushuaia, se zřejmě dočkáme další éry tohohle fantastického místa.

Klub čeká několik menších inovací, a to zejména v interiéru, jehož prostory mají působit luxusnějším dojmem s cílem oslovit exkluzivní klientelu, která se vyskytuje na ostrově.

Změnit se má i hudební dramaturgie, která je inspirována zejména klubovou scénu v Americe a je tak předvojem toho, koho budeme moc slyšet v nové éře tohohle věhlasného místa všech milovníků epických parties.

Všechny detaily vyplynuly ze slov v rozhovoru s nynějším majitelem jménem Abel Matutes, který vlastní společnost pod hlavičkou Matutes Group, která pod jeho vedením převzala klub od Pepeho Rosella, který odešel z funkce v průběhu roku a měl pro celkový vývoj zásadní vliv. Nebylo to rozhodně loučení v dobrém rozmaru, jak už poukazuje jeden z rozhovorů, ve kterém Matutes zmínil, že vedoucí postavení klubu bylo vybudováno ještě dřív, než došlo k samotnému naplnění smlouvy a následnému rozvázání s Rosellem.

Další informace budou postupem času zveřejňovány, ale doufáme, že se blýská na lepší časy a jedna z ikon nabrala nový dech na tvoření už tak dlouhosáhlé historie.

zdroj: Dancing Astronaut