V rámci letošního Amsterdam Dance Event se představila zbrusu nová platforma společnosti Spinnin‘ Records nazvaná Spinnin‘ Next. Tento projekt byl vydavatelstvím vyhlášen již v létě a nyní se uskutečnil jeho první event.

Spinnin‘ Next se zaměřuje na talentované DJs ve věku od 16 do 21 let. Vydavatelství tak reaguje na vývoj taneční hudby, kdy se v poslední době objevuje stále více mladých producentů. Momentálně projekt zahrnuje jména jako Dastic, Mesto, Dante Klein, Throttle nebo Mike Williams a Curbi, kteří nedávno vystoupili v pražském Sasazu. Cílem je představení a následná spolupráce s mladou a nadějnou generací taneční hudby. Složení umělců se bude v budoucnu postupně měnit, přičemž bude záležet mimo jiné i na objevování nových jmen. Sám Jorn Heringa, vedoucí A&R ve Spinnin, prohlásil: “Rozvoj talentu je jeden ze základních cílů naší společnosti”.

Mimo klubových akcí je Spinnin‘ Next aktivní také na youtube, kde postupně vychází krátká videa, představující jednotlivé umělce při jejich “pracovní dovolené” na Ibize. V rozhovorech se můžeme dozvědět hodně o jejich začátcích, produkci i plánech do budoucna, ale mimo jiné i například to, jak náročné je sehnat lidi na vlastní párty na lodi.