Jak se říká, pokrok nezastavíš a v technickém směru už vůbec ne. Vše je lepší, rychlejší, propracovanější, kvalitnější a v mnohých případech i menší a hlavně bizarnější. Pilulka Audiopill je posledních dvou vlastností názorným příkladem. Výrobek má na svědomí český tvůrce Jan Poope, který inspiraci našel u lékařských přístrojů využívající ultrazvuk s nízkým kmitočtem.

Tento vynález je přístroj velikosti pilulky, který po spolknutí vibracemi buší do vašich vnitřností v předem nastaveném BPM. Těkavý pocit vás rozpumpuje až k šílenství. Je to pocit, jako když stojíte uprostřed koncertního sálu s výkonným audiosystémem. Nebo jako když jste v tovární hale plné kovoobráběcích strojů a do břicha si ještě vrážíte příklepovou vrtačku. Jen s tím rozdílem, že kolem vás je naprosté ticho a vy to vše zažíváte naprosto soukromě a jen uvnitř.

Pilulka dokáže fungovat až deset hodin a frekvenci lze nastavit od 95 až do 143 BPM. Po spolknutí už nelze nic změnit, takže testování tohoto výrobku vás může dostat až do stavu šílenství. Sice bude ještě nějaký čas trvat, než pilulka bude umět přehrávat hudbu takovou, jaká je, ale rozhodně je to jeden z nejbizarnějších výrobků, jenž si své příznivce jistě najde.

Zdroj: youredm.com