Stand-up Factory v Duplexu
Open 19:00 // Start 20:00 // End 23:00
Předprodej vstupenek na Ticketstream
Standard 200kč // VIP balkón 300kč
Celková kapacita představení: 160 návštěvníků

Facebook event: www.facebook.com/events/1995308784049503

V klubu Duplex se v úterý 5. prosince poprvé představí partička Stand-up Factory Můžeš se těšit na 90 minut zábavného stand-up vystoupení v následující sestavě:

Jako special guests vystoupí Adéla Elbel & Dominik Heřman Lev!

Adéla Elbel – Rich bitch z Brna. Inspiruje ji trapno, nekorektnost, začátky Slávka Boury a nezdolnost Saskie Burešové. You gonna love her… or not.

Dominik Heřman Lev – Náš speciální host z Na Stojáka. Dnes by si s určitou dávkou drzosti mohl do kolonky „zaměstnání“ dát profese: moderátor, bavič v žánru Stand up comedy, autor námětů a příležitostný scénarista.

Jiří Jakima – Občas veselý. Občas vtipný. Občas k smíchu. Jeho humor vychází ze sexistických sitcomů 90. let.

Jiří Charvát – Dvojnásobný mistr České republiky ve slam poetry, který svoje vystupování charakterizuje citátem: „Tajnou studnicí humoru není radost, ale smutek. V nebi sranda není.“ Mark Twain

Martin Jirman – Muž se sklony k depresím a alkoholismu, který si ve stand-upu ventiluje svoji frustraci z korporátního světa, třicítky na krku a pistácií co nejdou rozlousknout.

Marie Radostová – V dětství byla hodně tlustá a ošklivá, ráda teď za trest uráží lidi. Ve volném čase jí koblížky během cvičení a někdy je vtipná, když jí zaplatí.