Transmission Festival, jako jeden z nejlepších trance festivalů světa, přichází s projektem Transmission LIVE. Ten každou neděli spojuje fanoušky v interaktivním streamu s exkluzivním obsahem od DJů z celého světa!

Festivalová appka Woov je součástí povinné výbavy mobilu každého návštěvníka Transmission. Nyní v ní přibyla novinka, která umožňuje divákům stát se součástí video live streamu, chatovat či reagovat na různé challenge. Pokud ještě nemáte festivalovou appku WOOV, stáhněte si ji na woov.com/TransmissionLive a streamujte s Transmission Festivalem každou neděli od 19:00!

Aby byly streamy pro fanoušky pokaždé zajímavé, bude Transmission LIVE mít 3 různé edice. První verzí je #showedition, kde budou mít fanoušci možnost užít si dosud nezveřejněné sety z eventů, které se v minulosti konaly. V neděli 3. května 2020 uvidíte 3 sety z Transmission Australia 2020, z toho sety Garetha Emeryho a Darrena Portera v exkluzivní premiéře.

Transmission Festival má základnu v Praze. Spojení s nejmodernějším klubem Epic nebude žádným překvapením, protože se zde konaly dvě předchozí vyprodané Transmission pre-party. K tomu se přidala čtveřice DJů žijících v Praze – Driftmoon, Thomas Coastline, ProggyBoy a Luigi Di Mare, kteří pro vás v klubu Epic nahráli exkluzivní sety. Tyto sety budete moci slyšet v edici Transmission LIVE, nazvané #epicedition. Premiérově pařte v neděli 10. května 2020 s dvojicí Driftmoon a Luigi Di Mare.

Hudba spojuje a je jedno, kde na světě se nacházíte. I když nemáte možnost cestovat, navštěvovat se s přáteli a na party s vašimi oblíbenými DJi si zřejmě ještě nějaký ten pátek počkáte, ani oblíbení světoví DJs vás nenechají ve štychu a přijedou za vámi až do obýváku! Nahlédněte do studia či domovů světových DJů díky #homeedition Transmission LIVE. Těšit se můžete na jména jako Avao, Fisherman, Jorn Van Deynhoven, Marl, Nifra, Rodg, Ruben de Ronde, Simon Patterson či Whiteno1se. Začínáme v neděli 17. května 2020 s Jorn van Deynhovenem a Rodgem.

Vstupenky na Transmission Prague 2020, která se bude konat 24. října 2020, můžete zakoupit v sítích Ticketportal a Ticketmaster.