grand opening stara boleslav

Stará Boleslav dostane nový klub, který strhne místní taneční scénu. Řeč je o novém podniku La Vanille, který tak po své pobočce v Mladé Boleslavi dostane mladší sestřičku. Ta se slavnostně otevírá již tento pátek 22. května a na „Grand Opening“ přijal pozvání rezidentní DJ pražského Retro Music Hall – Roberto Chochola. O support se pak postará dvojice Ludwig Von House a Valentine Prokhorov. Kromě našlápnuté hudební atmosféry se můžete těšit na CO2 děla, LED projekce, gogo tanečnice či raut a fotostěnu. Organizátoři také slibují, že v budoucnu se v klubu setkáme například s hvězdným Kennem Coltem a chtějí atmosféru velkých festivalů přenést do tamějšího prostoru. O vyjádření jsme také poprosili majitele klubu Dominika Žitného, který celou slavnostní věc okomentoval následovně:

received_10204638570312264

Všechno začalo v říjnu roku 2011, kdy jsem si po maturitě na střední zdravotnické škole našel v Mladé Boleslavi prostory pro tehdejší záměr – kavárnu a koktejlový bar. Otevíral jsem na Silvestra a už po půl roce v nadcházejícím létě jsem pocítil, že kaváren je zde dost, ale co tu chybí, je opravdový klub pro mladé s pořádnou show a vynikajícími koktejly. Ze začátku jsme hráli sami, spolu s místními DJs, ale tato scéna na sebe nenechala dlouho čekat. Přesně za rok, v létě 2013, jsme udělali první velký projekt v našem klubu, a to akci House XClubsive Night s tehdejším rezidentem Richardem Reynoldsem.

Poptávka po této scéně byla tak obrovská, že se veškerá konkurence ve městě otočila stejným směrem. Jenže my už jsme věděli, že to chce něco většího, a tak jsme v tom samém roce v prosinci uskutečnili první indoor festival a zároveň oslavu druhých narozenin Vanillky (Mladá Boleslav) – Celebrity Festival, kterým letos oslavme již 4. narozeniny a jeho návštěvnost stále stoupá. Na posledním ročníku v prosinci 2014 bylo již 1600 účastníků. Na naší scéně hráli nebo hrají rezidentní DJs jako: Richard Reynolds, Bon Finix, Brian, Lafayette, Mike Morphine, Roberto Chochola, Tokátko a spousta dalších.

Poptávka po naší párty, show a zábavě začala chodit i z jiných měst a to i z toho hlavního. Po dlouhém hledání a vybírání jsme konečně našli další prostory přímo na „prahu“ našeho hlavního města, a to ve Staré Boleslavi. Nový klub se bude otevírat již 22.5.2015 a jejími křtiteli budou Roberto Chochola, Ludwig von House (Uwa Junior) a Valentine Prokhorov (Russia). Návštěvníky čeká přípitek, raut, aftermovie, fotostěna, dárek v podobě tematické škrabošky, ale také show v podobě Kalashnikov gunu, CO2 gunu, konfetových děl a další zábavné show párty!

Po Grand openingu to ale opravdu začne! To, na co jsou naši návštěvníci zvyklí na festivalech a v našem klubu v MB, to budou dostávat v ještě větším měřítku! Již teď mohu prozradit, že během léta máme připravené projekty s našimi rezidenty, ale také s interprety z úplně jiné scény jako jsou Mike Trafik, Orion & James Cole (Orikoule) a také se k nám opět podívá náš rezident a DJ festivalu Tomorrowland – Kenn Colt!
Mým snem je rozšířit naše řady do dalších a dalších měst ale především se dostat do našeho hlavního města a to nejen co se týče další pobočky, ale i našeho festivalu.

Jménem svým i společnosti La Vanille bych chtěl Vás všechny pozvat na Grand Opening do Staré Boleslavi a stejně tak poděkovat všem našim přátelům, partnerům a skalním fanouškům za pomoc, podporu a bohatou přízeň. Děkuji Dominik Žitný

Níže pak přikládáme pár fotek nového prostoru:

20150518_125112

20150518_143957

IMG-20150518-WA0004

11157470_466703683484909_8319506814888126912_o