steve angello

Po rozpadu Swedish House Mafia přistupuje Steve Angello ke svým každoročním akcím konajícím se v Miami v průběhu zdejšího slavného Miami Music Weeku s maximální tvořivostí a provedením. V loňském roce to byla ‚DECADE‘ párty, která oslavila desáté výročí jeho labelu Size Records. Ta se konala ve velmi umělecké oblasti Miami, díky čemuž poskytla neopakovatelné spojení mezi hudbou a designem. V letošním roce bude následovat stejně jedinečná párty, ale trochu jiného zaměření.

Letošní rok se ponese v duchu druhého Stevova labelu, který se jmenuje prostě X. Na tomto labelu výhradně vychází více temnější žánry taneční hudby jako deep house, tech-house a techno. Celá párty se bude jmenovat velice prostě, a to ‚X Miami‚, a bude se konat ve středu 25. března v Delano hotelu. Steve se zde samozřejmě také objeví, ale v trochu jiném podáním. Jako hlavní hvězda této párty se zde objeví jako Mescal Kid. Což je jeho alter-ego, pod kterým hraje výhradně undergroundovou muziku.

Mescal Kid patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější alter-ega ve světe taneční hudby. Bok po boku se Cirez D Erica Prydza či Gaia Armina van Buurena. Kromě Mescal Kida se na této párty dále objeví další velká jména housové hudby: Junior Sanchez, Todd Terry, Chocolate Puma, Trent Cantrelle, The Cube Guys, My Digital Enemy, Armand Pena, Sonny Wharton a Sebjax. Podle dosavadních reakcí jak fanoušků, tak samotných DJs je už teď jasné, že tohle bude jedna velkolepá událost.

10168198_10152877781197408_5097954673482506405_n

Pár dní potom, začne Steve své klubové turné po severní Americe. Už před několika měsíci se Steve nechal slyšet, že většina velkých jmen současnosti vyhledává jen hraní ve velkých arénách a na obřích festivalech. Málokdo chce dělat pořádné klubové show. Steve se tedy rozhodl, že letošní jaro si namísto velkých akcí zvolí neokázalé klubové prostředí. Sám k tomuto rozhodnutí řekl: „Posledních pár let mi chybělo temné a intimní prostředí. Vždycky jsem miloval svobodu, kterou můžete v klubu vyjádřit, a tudíž jsem se rozhodl přijít zpět domů a znovuobjevit sám sebe jako umělce.“

Jeho turné začne v podstatě hned po Ultra Music Festivalu v Miami, kde bude také hrát. Výkop proběhne 2. dubna v Montrealu, a to v místním klubu New City Gas. Poslední show se uskuteční v Atlantic City, a to 16. května. V průběhu této tour Steve navštíví přední americká města jako Boston, Washington D.C., Los Angeles, New York či Chicago. Celé turné ho bude doprovázet jeho krajan, velice talentovaný DJ a producent Sebjak.

10710868_10152886692337408_4839397236693403772_n