Dva ze tří členů SHM vymazali své účty na Instagramu. Nyní na profilech Steva Angella a Sebastiana Ingrossa neuvidíte nic, kromě vymazaných fotek, videí a dokonce i profilových obrázků, stejně jako i na celém účtu Swedish House Mafia. 

Proč se tak stalo, to zatím zůstává otázkou k mnoha spekulacím. Může se snad jednat o technický problém sociální sítě? Možná, ovšem byla by to celkem náhoda, že se tak stalo ve stejný čas. Další část fanoušků se spíše přiklání k možnosti, že se bude dít něco velkého. Tento marketingový tah používají herci, zpěváci a umělci napříč celým světem, jelikož je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak na sebe upozornit. Navíc stejná strategie se použila u starých účtů Swedish House Mafia už kdysi a samotný Steve Angello využil této možnosti před vydáním svého nového alba.

Další otázkou však také zůstává, proč ne profil Axwella? Ten nyní vydal svůj remix pro Halsey na track „Graveyard„, takže by nebylo moc chytré smazat účet uprostřed propagační kampaně. Další zajímavou věcí je, že Steve Angello změnil barvu pozadí svého profilového obrázku na bílou, zatímco Axwell, Ingrosso na černou, stejně jako i celý účet Swedish House Mafia.

Chystají se snad všichni tři členové opět rozpojit? Ani tato verze není zcela vyloučená a potěšila by nejednoho fanouška jejich sólových projektů.