• Steve Angello

    Skladba ‚Tiger‚ z debutového alba Steva Angella ‚Wild Youth‘ je jediná instrumentální skladba na této desce. Tiger byl jeden z prvních tracků, které Steve pro Wild Youth vytvořil. „Je to první song, který jsem pro tohle album udělal. Společně s uměleckým stylem a celkovým konceptem tohoto alba. Byla to tahle nálada a kreativita, která stála za tímto startem,“ řekl Steve pro Entertainment Weekly.

    Dále pokračoval „Obvykle vytvořím video koncept a umělecký styl předtím, než začnu pracovat na samotném songu. Potřebuji jasný koncept tracku předtím, než ho začnu dokončovat. Tohle bylo vytvořeno bok po boku a proto tenhle song musel zůstat instrumentální. Video je intenzivní a rušné, takže jsem neměl místo pro doprovod. Nechal jsem video jako doprovod.“ Sám Steve popsal videoklip jako velmi surrealistický, což rád sdílí. Trochu temnější než většina klipů, ale takový je podle něj i současný svět.

    Videoklip pro Tiger je v pořadí již pátým videoklipem, který Steve Angello vydal ke svému albu. Následuje tak videa k Wasted Love, Children Of The Wild, Remember a The Ocean. Na celý klip se můžete podívat pod tímto článkem.