Steve Aoki, známý pro své šílenosti s létajícími dorty a litry stříkajícího šampaňského na svých akcích, sklidil od fanoušků a posluchačů EDM menší kritiku ohledně své produkce. V nedávném rozhovoru s Kaneff Productions v Made In America se Steve rozhodl projednat několik témat týkajících se svých zkušeností ve studiu, stejně jako jeho neustálého učení zvukového designu a inženýrství. V průběhu výměny otázek a odpovědí se také rozpovídal o svém nedávném projektu a své neschopnosti produkce v něm. Jednalo se o track Freak, který měl pod vedením hlavně Deorro a na němž spoluracoval také Diplo.

Aoki se ve videovém rozhovoru k DJovi, který má ve znaku pandu, vyjádřil takto: „Eric (Deorro), je jako inženýr inženýra. Je to producent producenta. Když jsem s ním ve studiu, jsem žák. Učím se zvukový design, jak jsem se ho ještě nikdy předtím neučil“.

Steve dále diskutuje o rozdílných trendech EDM jednotlivých DJs, také o věkových rozdílech, o práci s Diplem a dalších dvou připravovaných spolupracech s Deorrem. Snad se dopříště Aoki naučí novějšímu zvukovému trendu a zapojí se více do produkce, ať se máme na co těšit. Níže můžete sledovat celý rozhovor.