Pět let existence? To už je důvod k velkým oslavám, které pražský Storm Club chystá na blížící se měsíc říjen. Dvoudenní oslavy nabídnou celou řadu světových jmen současného drum & bassu ale také techno music. V pátek 12. října 2018 přijedou popřát k narozeninám hned tři zásadní producentská jména – HYBRID MINDS, JADE a ANNIX. Lámané beaty pak v sobotu 13. října 2018 vystřídají rovné a noc bude především v režii ostříleného producenta světové techno scény – ENRICO SANGIULIANO. Kromě toho se návštěvníci mohou těšit také na domácí zástupce a oblíbence naší scény. Bude to jedinečný, nezapomenutelný, multižánrový a speciální víkend – plný originálních dekorací, zvučných jmen a velkolepé atmosféry. To si nesmíte nechat ujít!

HYBRID MINDS
Britské producentské duo Josh White a Matt Lowe tvoří projekt Hybrid Minds, které šíří hudební sílu a energii skrze melodický drum & bass obohacený o fantastické vokály a zajímavé prvky trip-hopu, akustiky a místy až R’n‘B. Hybrid Minds čerpají inspiraci ze spousty vlivů a na jejich produkci je to více než znát. Jejich inovativní a líbivý zvuk si zamiloval snad každý fanoušek pohodového drum & bassu a stali se tak okamžitě miláčky publika. Producenti se dostali díky svým úspěšným skladbám do popředí světového liquid drum & bassu a například jejich skladby „The Place“, „Touch“ či „Lost“ a řada dalších nechybí v playlistu fanoušků po celém světě. Právě zmiňovaná skladba „The Place“ se stala v roce 2011 skladbou roku. Zároveň tak připravila půdu pro jejich základní charakteristický zvuk, který se pravidelně promítá v jejich tvorbě. O jejich úspěchu hovoří také velice úspěšné EPs, vypíchněme například „Mountains“ z roku 2013, které vyšlo na Spearhead Records a současně také remixovaná podoba „Mountains Remixed“, která spatřila světlo světa rok poté. Vydáním poslední desky „Elements“ z roku 2017 svoji hudební pozici na světové scéně jedině potvrdili svojí kvalitou a energickým nasazením.

ENRICO SANGIULIANO
Jeden z nejuznávanějších producentů současné techno scény a zástupce Drumcode labeluENRICO se objevil v roce 2014 v žebříčku nejprodávanějších a nejvyhledávanějších producentů techno scény. Svoji hudební dráhu odstartoval v roce 2003, kdy začal vystupovat na menších hudebních večírcích a koncertech po celé Itálii. Měl tak příležitost se ukázat publiku a pilovat své umění. V posledních letech vydává Enrico své skladby na nejuznávanějších světových labelech, jako jsou Drumcode, Truesoul, Alleanza, Gem Records, Octopus Recordings, atd. Jeho precizně laděné skladby a špičkově provedené skladby s netradičními prvky si zamilovali fanoušci po celém světě ale také jeho kolegové z hudební scény. Získal tak support z řad světových producentů – Adam Beyer, Sven Väth či Stephan Bodzin, s nimiž navázal spolupráci a vzniklo z toho spoustu zajímavého materiálu. Producent tak oslňuje publikum po celém světě nejen v klubech ale i na festivalech. V červnu vydal tento hudební mág novou desku „Biomorph“, která je mrazivá, temná a plná precizních zvuků a melodií. Nejnovější skladby z tohoto alba uslyšíte live už v říjnu ve Stormu.

ODKAZY – HYBRID MINDS:
Hybrid Minds – Liquicity Winterfestival 2017
Link: https://www.youtube.com/watch?v=JSxCc2e3BEE
Let It Roll Summer 2015 – Hybrid Minds ft. MC Fava
Link: https://www.youtube.com/watch?v=FJIXfJCu_l8

ODKAZY – ENRICO SANGIULIANO:
Awakenings Festival 2018 Sunday – Liveset Enrico Sangiuliano @ Area V
Link: https://www.youtube.com/watch?v=b12HgkWNQdE
Enrico Sangiuliano – Biomorph /album – FULL MIX/
Link: https://www.youtube.com/watch?v=tAcO9GIlYfM

 LINE UP  – PÁTEK
HYBRID MINDS / Mainframe – UK /
JADE / Eatbrain – HU /
ANNIX / Playaz Recs – UK /

SUPPORT:
SUKI
BIFIDUS AKTIF
UPFOCKERZ
DEXIDE
MUSTAFFA & SHERIFF

VSTUPENKY:
Předprodej

FACEBOOK:
Událost

 LINE UP  – SOBOTA
ENRICO SANGIULIANO / Drumcode – IT /
DŽEJÁR / Festival Svojšice /
TOKÁTKO
SPIRIAKOS
DAVE SUBSTANCE-D

◥ START 21:00 | KONEC 06:00 ◤

VSTUPENKY:
Předprodej

FACEBOOK:
Událost