Doba covidová má i své světlé stránky a hudební producenti tak mají dostatek prostoru pro produkci vlastních tracků a zároveň přispívá i k vzniku nových projektů a spoluprací.

Tuto dobu využili i domácí producenti Subgate a Joey White a výsledkem je jejich producentský debut na nizozemském vydavatelství Pursuit, za kterým stojí producent Rob Hes a na kterém v rámci kompilace Wild Cards 11 vydali melodickou skladbu Astral.

Subgate & Joey White – Astral: https://youtu.be/3ln-BkHJjMM

2.2.2021 pak vyjde jejich první společné EP Devotion, na kterém se objeví další dva melodické tracky. O EP-čko projevil zájem berlínský label EIN2, který je mladším bratrem respektovaného vydavatelství Einmusika, za kterým stojí producent Einmusik. V tuto chvíli je EP v pre-orderu na hudebním protálu Beatport: https://www.beatport.com/release/devotion/3233781

Ikdyž jsou v rámci samostatné produkce žánrově odlišní a Subgate se věnuje primárně tvrdším techno trackům a Joey White pak melidockému housu a technu, jejich společná práce je zajímavou kombinací jejich producentských skils a nachází si své příznivce a posluchače.

 Kromě jejich solových producentských projektů, které spatří světlo světa během první poloviny roku na labelech jako jsou Complexed rec., Pursuit, Housemagazine rec, Avaken nebo OneWay music se můžete těšit brzy i na další společnou práci.

Více informací naleznete na https://www.facebook.com/djsubgate a https://www.facebook.com/joeywhite