Summer Extension_solenice_vyrez

14.11.2015 – Disko Kaskáda Solenice

DJ´s
★ Michael C
DJ TiGi
★ Microsleeper a.k.a Ondra Zehnal

Vzpomínka na léto a letní party!!! Klubová tour Summer Extension přijíždí i do klubu Kaskáda Solenice a přiváží s sebou dvojici rezidentních DJ´s a speciálního hosta v čele s jedním z nejúspěšnějších progressive house DJ´s ve střední Evropě Michaelem C. Rezidentním DJem pražské Roxy, ale taky nejprestižnější taneční rádiové show Dance EXXtravaganza Evropy 2.

Druhým rezidentem Summer Extesion je Microsleeper. Horká krev progressive house scény, která se předvedla na prestižních klubových nocích jako Transmission pre-party, Christmas party, ale i letních festivalech jako Summer City Fest nebo Sázavafest (CZE) official.

Hostem pro tuto noc je DJ TIGI. TiGi sleduje nejnovější trendy na poli EDM, přináší svým fanouškům to nejnovější z beatportu a iTunes, to, co největší světové hvězdy hrají na megafestivalech Ultra, Electric Daisy Carnival nebo Amsterdam Dance Event. Vidí tedy svou budoucnost pozitivně a v zajetí taneční hudby, kterou chce i nadále prostřednictvím důkladné trackselection s nadšením servírovat co nejširšímu domácímu publiku. Vidět ho můžete v klubech po celé ČR, ale také na festivalech mezi které patří i MÁCHÁČ festival (official). Zároveň je tvůrcemhousemagazine.cz

Odkazy na Fb profily