Z důvodu nepříznivého počasí se sobotní festival Summer Madness přesouvá do vnitřních prostor a z denní venkovní akce, bude noční klubovka. Za to s takovým lineupem, že leckterá větší akce by jim mohla závidět. Více informací se pak dozvíte z oficiálního textu přímo od organizátorů, který najdete na jejich facebookové stránce.

Počasí si neobjednáš a předpověď na tento víkend bohužel nevypadá moc letně. Naopak jsou očekávány přívalové deště, bouřky a nižší teploty. S velikou lítostí musíme plánovaný open air přestěhovat do vnitřních prostorů pro zvýšené pohodlí a bezpečnost všech návštěvníků. Summer Madness se proto přesouvá do prostorů holešovického klubu Mecca. Program zahraničních DJs zůstává stejný. Můžete se těšit na sety od DJs Sander van Doorn, Shapov, Michael Feiner a Sagan. Z důvodu nedostačujícího prostoru, bohužel není možné nachystat vystoupení Youngra, avšak domluvili jsme pro vás náhradní vystoupení, o kterém vás budeme brzy informovat.

Základní a VIP vstupenky zakoupené na Summer Madness Open Air zůstávají v platnosti i na Summer Madness Indoor do klubu Mecca. Diamond VIP vstupenky nebudou zahrnovat all-inclusive, ale je možné je vyměnit u vstupu do Meccy za 2 VIP vstupenky, případně vám vrátíme 1/2 ceny Diamond VIP. Vzhledem k tomu, že se akce mění z denní na noční (22:00-5:30) a přesouvá se do klubu, jsme nuceni zvýšit celkově věkovou hranici na 18+. Změna místa konání navíc znamená, že se nebude využívat avizováný bezhotovostní systém. Dosud dobité prostředky bezhotovostních účtů budou v blízké době navráceny zpět na Vaše platební karty.

V případě, že Vám změna nevyhovuje, můžete si zažádat o vrácení peněz nejpozději do soboty 2.9. do 14:00 na info@kickdanight.com. Do emailu napište číslo vstupenky, kterou si přejete refundovat.

Vstupenky do Meccy jsou v prodeji na Pandaticket.cz
🎟 Vstupenky ➨ bit.ly/SummerMadness-tix