FOTO5-0899_2 copy

Finlandia Mácháč 2017
18. – 19. 8. 2017
Máchovo jezero, pláž Klůček
Předprodej od 990 Kč v síti Ticketpro.

Axwell již dříve prohlásil, že pokud by měla Swedish House Mafia nizozemskou verzi, tvořili by ji právě Sunnery James & Ryan Marciano. Tento rok se navíc setkají s Axwellem na jednom podiu v rámci poslední Sensation, se kterou jsou SJRM po léta spjati podobně jako legendární MC Gee. Jejich sexy tribal house ale nebude chybět ani v programu festivalu Finlandia Mácháč 2017, kde vystoupí jako headlineři druhého festivalového dne.

Příběh o tom, jak se Sunnery Gorré a Ryan de Lange jednoho dne potkali v obchodě s oblečením a přes společný hudební vkus odstartovali kariéru, zná už minimálně celý jejich rodný Amsterdam. Málokdy ale ví, že jejich pozice v rámci ostatních holandských umělců, je výjimečná. Jako jedni z mála vydrželi věrni u toho, co je proslavilo a vytvořili si vůj styl, ze kterého dokážou vybrousit nejen skvělý progressive house, ale i acid house nebo klubové groovy skladby. Sami o sobě nejčastěji tvrdí, že hrají tzv. sexy tribal.

SJRM se velmi rychle etablovali na světové taneční scéně. S kvalitní produkcí přišel respekt nejen kolegů, ale i budoucích hvězd. Jednou z nich byl např. v té době ještě neznámý teenager Nick van de Wall (Afrojack), který jim dával k poslechu svá dema.
Od roku 2010, kdy se začali věnovat také produkci, vydali na SIZE Records, Spinnin‘ Records, DOORN Records, Armada Music a dalších labelech více jak dvacítku hitů.

SJRM – ABC / https://youtu.be/Ngex-37s4Zc
SJRM – Drums Of Tobago / https://youtu.be/RaK4rw_3DCs
SJRM – Come Follow / https://youtu.be/5wF8bGDbbN0
SJRM – The One That Got Away / https://youtu.be/77aErLMT6IU

https://soundcloud.com/sunneryjamesryanmarciano

Vstupenky na Finlandia Mácháč 2017, který proběhne 18. a 19. srpna, je možné zakoupit v síti Ticketpro.
www.festival-machac.cz