Důstojný návrat Swedish House Mafia na Ultra v Miami se ukázal být perfektně načasovaný a skvěle připravený. Vrátit se v plné síle na festivalu, kde se před pěti lety Švédové rozloučili, se ukázalo jako správný marketingový tah. Navíc přitáhnout k sobě pozornost v roli utajeného vystupujícího na dvacátých narozeninách jednoho z nejpopulárnějších festivalů planety, to byl opravdový „majstrštyk“.

Trio položilo své základy již v roce 2007, kdy v původním složení skupiny byli kamarádi z dětství Steve Angello a Sebastian Ingrosso (oba vyrůstali ve Stockholmu), Axwell se ke skupině připojil až později. Poměrně rychle se kluci začali šplhat nahoru a hned jejich druhý singl „Leave the World Behind“ se stal velkým hitem. Za svou kariéru byli těmi prvními z taneční scény, kteří vyprodali slavnou Madison Square Garden a dvakrát byli nominováni na cenu Grammy.

Tohle je jen několik důvodů, proč je tahle švédská trojice tak slavná a oblíbená nejen mezi fanoušky, ale i mezi DJs. K jejich návratu se na sociálních sítích vyjádřil například Hardwell, Afrojack, Like Mike, Carnage a další a další. My Vám přinášíme jen některé z reakcí.