Švédská hvězdná trojice, jejíž návrat byl po loňském vystoupení na Ultra v Miami natolik očekávanou událostí, že vyprodala hned tři show ve své rodné zemi, má za sebou první vystoupení. Do severské země se tak sletěli fanoušci z celého světa a podle prvních ohlasů to skutečně stálo za to. Pečlivě připravená vizuální show, které dominovala obří led obrazovka za zády headlinerů, nadčasové singly, které nestárnou ani po několika letech, ale také nová hudba.

Právě poslední bod nás zajímal asi nejvíce, protože kluci slibovali spoustu nové hudby, a doufáme, že by se mohlo objevit celé i album, ale pojďme k tomu postupně. Zahraničními servery se aktuálně šíří video nového vokálního tracku, který Švédové včera v noci zahráli. Skladba klade velký důraz na melodii a opravdu v dlouhém breaku přináší procítěný zpěv a hutnou dávku všemožných pocitů. Kluci tak navazují tam, kde před několika lety přestali, jako kdyby jejich sólové kariéry neexistovaly. Zároveň tomu dávají úplně nový nádech.

Ať se vám singl líbí či nikoli, tak Švédové jsou zpět. A ačkoli nemají lehkou úlohu, protože očekávání jsou vysoká, tak věřím, že nás nezklamou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

❤️❤️❤️ NEW Swedish House Mafia ID (Underneath It All) from their show in Stockholm @swedishhousemafia

Příspěvek sdílený We Rave You (@weraveyou),