Návrat Swedish House Mafia po více jak pěti letech nenechává nejednoho fanouška taneční hudby klidným. Faktem je, že jejich vystoupení v domovském Stockholmu, které se uskuteční zkraje května příštího roku, bylo vyprodáno během chvilky a poptávka byla tak velká, že namísto jednoho vystoupení se fanoušci dočkají hned tří. Kromě domovského Švédska mají pánové na půlku května potvrzeno vystoupení v Mexico City.

Nyní k těmto dvěma místům přibyly hned další čtyři nová. Jejich jediné vystoupení na britských ostrovech se uskuteční příští rok v průběhu legendárního festivalu Creamfields. Pro své fanoušky ze střední, ale i východní či jihovýchodní Evropy si připravili vystoupení na rakouském festivalu Frequency Festival. Tušíme, že to pro nás a naše slovenské čtenáře bude asi nejbližší místo, kde budeme mít šanci toto legendární trio vidět naživo, aniž bychom museli objet půlku Evropy.

Dalšími potvrzenými festivaly jsou pak dále Tinderbox a Stavernfestivalen. Všechna data a další informace najdete na jejich webových stránkách zde.