Swedish House Mafia se po 5 letech vrací zpět na scénu, což samozřejmě mělo a má za následek obří vlnu pozitivních reakcí mezi fanoušky taneční hudby. Jejich návrat byl ze začátku oznamován v šifrovaných zprávách, což ještě více napomohlo k upevnění pozitivního humbuku kolem tohoto návratu.

V příštím roce mají zatím potvrzené tři vystoupení ve svém domovském Stockholmu a jedno vystoupení v Mexico City. Před každým jednotlivým oznámením se v těchto městech objevily plakáty, které dávaly jasně najevo, že se zde něco chystá.

Nyní se to samé děje v dalších dvou městech. Jedním z nich je britský Liverpool, kde se v jeho blízkosti koná slavný festival Creamfields, a pak Tel Aviv, které patří mezi hlavní pártyměsta Izraele. Na stránkách Swedish House Mafia běží další odpočet, po kterém se dozvíme, zda tyto plakáty byly pravými indikátory míst jejich dalších vystoupení.

Do té doby se můžete podívat na fotky výše zmíněných plakátů z Liverpoolu, resp. jeho části, která má poštovní kód WA4, do které spadá i místo konání Creamfields, a z Tel Avivu.