Už tuhle sobotu se můžete v klubu Duplex těšit na unikátní vystoupení hosta z USA, kterým je talentovaný PHNTM. Muž v masce vám naservíruje to nejlepší z funky tech soundu, kterým se prezentuje.

✪ SOBOTA / SATURDAY 25/10 – WOW with PHNTM ✪
SPECIAL GUEST from USA – PHNTM
Matamar, Javo official, Lukas Marthin

DUPLEX uvádí další díl „nejstylovější“ párty v Praze!
► Masivní WoW dekorace
► Speciální WoW drink
► Sexy tanečnice a mnohem víc…

Headlinerem říjnového dílu párty WOW bude tajemný dj a producent z USA – PHNTM, který předvede v klubu svojí jedinečnou show! Jako vždy na párty WOW vystoupí také rezidentní duo Matamar. Za českou scénu se představí mladý talentovaný dj a producent Javo a Lukas Marthin!

PHNTM (USA)
Tento Američan má za sebou zářezy na labelech Toolroom Records, 1605, Great Stuff a také založil svůj vlastní – Neptuun City. Dvakrát se dostal na první místo v prodeji tracků na hudebním portálu beatport, jeho kolaborace s Umekem nazvaná Dead Space první místo okupovala více než měsíc. Spolupracuje i s věhlasnými jmény, kromě zmíněného Umeka dal hlavu dohromady taky s Joeyem Beltramem nebo Christianem Cambasem. Sám PHNTM má pak na svém kontě více než dvacítku úspěšných tracků a další desítky remixů. Pod ruku se mu dostali velké hity, které pak upravil dle svého vkusu a boří s nimi parkety po celém světě, vybereme třeba Stayin Alive od Bee Gees, Beltramovu techno pecku Energy Flash nebo Lolas Theme od dua The Shapeshifters. Loni poprvé vystoupil na Ultra Music Festivalu v Miami a na BCM na Mallorce!

MATAMAR
Duo MATAMAR si za dobu své působnosti vytvořilo pevnou pozici na české klubové scéně a bez nadsázky patří mezi aktuální českou djskou špičku. Vystoupili ve všech předních klubech v ČR, ale slyšet je bylo i v zahraničí. Jejich radioshow se vysílala na více než 40ti světových stanicích a k jubilejnímu 100.dílu jim osobně gratuloval sám Ferry Corsten. Slyšet jste je mohli například také na jubilejním 30. díle halové akce Apokalypsa, nebo na hlavní „Ministry of Sound“ stagei The Sun festivalu po boku jmen jako Fedde Le Grand, či projekt Northern Lite. Letos pak mají za sebou mnoho vystoupení na prestižních akcích po boku světové špičky a také před několika tisíci lidmi na halové akci CITADELA, kde na pódiu střídali samotného Paul Van Dyka. Tento rok je čeká kromě mnoha významných domácích eventů také několik zajímavých hraní v zahraničí, a to například až v daleké Izraeli a nebudou chybět ani na největším domácím tanečním festivalu MÁCHÁČ 2014 a na slovenském open-airu Dreamland, kde na hlavním podiu vystoupí po boku jmen jako Bingo Players či Alvaro. V současné době připravují vlastní pořad WOW na SeeJay rádiu a jsou rezidenti vlastní noci v pražském klubu Duplex, na které vystoupili například holanďané Firebeatz. Současně hrají také za deep/tech-houseový projekt DEEP DEER a společně s top českou djane Elite tvoří formaci ELECTRO GANG.

VSTUPENKY:
✪ DRŽITELÉ DUPLEX KARET ZDARMA ✪
➤➤➤ MUŽI 290,- Kč
➤➤➤ ŽENY do 23:00 zdarma / 150,- Kč později
registrace Duplex karet: http://m.duplex.cz/cs/registration