Dlugosh, producent a DJ, který i přes svůj mladý věk získal podporu od předních jmen světové taneční hudby, jakými jsou Dannic, Dimitri Vangelis & Wyman, twoloud a další, právě vydal nový song spolu s videoklipem. Mezi jeho největší úspěchy bezesporu patří vytvoření oficiální hymny festivalu EDMANIA, kde letos vystoupila jména, jako jsou Axwell & Ingrosso, Timmy Trumpet a další. Portál We Rave You ho dokonce v únoru letošního roku jmenoval jako jejich ‚ARTIST OF THE WEEK‘.

Jeho novinka ‚Diamonds‘, která představuje Dlugoshe v úplně novém světle, je nyní dostupná na předních hudebních platformách, jako jsou Spotify, iTunes, Apple Music a další. Podle všeho je to jen začátek vlny nových songů od tohoto nadějného producenta, jak sám potvrdil na svém twitteru. „Velmi dlouho jsem dělal na nových skladbách a konečně se vámi o ně můžu podělit. Pokud půjde vše podle plánu, tak můžete čekat každý měsíc něco nového,“ napsal Dlugosh na svém twitteru.

Rozhodně není pochyb, že o Dlugoshovi ještě uslyšíme, když navíc každým dnem získává větší a větší podporu, a to nejen na rodném Slovensku.

Socials:
https://www.instagram.com/dlugoshmusic/
https://www.facebook.com/dlugosh.official
https://twitter.com/DlugoshMusic
https://soundcloud.com/dlugosh