Techno je v našich končinách stále oblíbenějším žánrem, který poslouchá stále více lidí a tomu pomalu začínají odpovídat i akce. Jednou takovou je i CUBE, který se zaměřuje zejména na unikátní lokace a tak jsme na minulých edicích mohli zapařit například v Pekelných Dolech, v kostele, či undergroundové hale. Teď však organizátoři chystají dosud největší díl tohoto povedeného mejdanu, který se uskuteční 18. října na pražském výstavišti PVA v Letňanech.

„Ačkoli je naše akce známá především díky unikátním lokacím, tak pro halloweenskou edici jsme zvolili moderní prostor, který našim návštěvníkům dopřeje maximální komfort a pohodlí. Proto padla volba právě na letňanské výstaviště“. – říká organizátor eventu Robert Vaca.

Headlinerkou bude známá německá DJka a producentka – Klaudia Gawlas, která vystupovala na všech velkých festivalech, jako například Mayday , Nature One , Airbeat One , Time Warp , Sea You Festival , Tomorrowland, Parookaville a Ruhr in Love. V minulosti vydávala své skladby na labelu Erica Snea. Tím ale výčet zahraničních hvězd rozhodně nekončí. Dále se můžete těšit na Kerstin Eden či francouzského Petru. Nebudou chybět ani domácí borci Golpe, Jaqullin, Subdubs a Simon Perez.

V prodeji je aktuálně třetí vlna vstupenek za 590 Kč / standard nebo 1090 Kč / VIP. Více informací pak hledej na facebooku akce.