tem

Kdy: 27.9.2016 – úterý (druhý den je státní svátek)
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdo: Jewelz & Sparks, Bon Finix, Tripmain, TiGi, Nick Hardin, Rita
Vstupenky: https://www.pandaticket.cz/cs/p/temple-of-madness
Start: 22:00

Připravte se teleportovat zpátky do minulosti, a to do časů jedné z největších říší, která kdy vůbec existovala. První vydání Temple of Madness ponese podtitul The Roman Empire a skrze neuvěřitelně živé dekorace vás přenese do dob, kdy synonymem pro boha byl panovník Caesar a národním sportem byly zápasy v gladiátorských arénách.

Ten nejlepší fight pak bude probíhat přímo za mixážním pultem, kde se vám představí ostřílená německá dvojice s útočným zvukem – Jewelz & Sparks.

Jejich první úspěšné skladby se datují k roku 2012 a od té doby jejich produkci supportují taková jména, jako jsou Fedde Le Grand, David Guetta, Tiësto či Hardwell. První jmenovaný jim dokonce poskytl prostor na svém vlastním labelu Flamingo a stejně tak se zachovala i světová DJská jednička Hardwell, který jim na Releaved Recordings vydal skvělé tracky Unless We Forget a Pharaoh. Kluci slaví úspěchy nejen ve studiu, ale také za mixážním pultem. V minulosti jsme je mohli zaznamenat například na grandiózní Street Parade (kterou navštěvuje každý rok více jak milion lidí) či v prestižních klubech, jako jsou Ministry Of Sound a Zouk.

Neméně slavným zápasníkem je i rezident obřího království Tomorrowlandu – Sem Thomasson. DJ a producent, který své skladby podepsal u labelů Protocol, Atlantic či Flamingo Records a Warner Music. Podpory se mu dostává od jmen, jako jsou Nicky Romero, Yves V či Steve Aoki, a dělá oficiální remixy pro FloRidu či Nelly Furtado. O jeho kvalitách svědčí i rezidence v klubu Versuz, který se umístil na 64. místě v anketě DJ MAG Top 100 Clubs.

Nejeden fanoušek pak v aréně ocení i mezinárodní dvojici Bon Finix & Tripmain, kteří budou reprezentovat svůj projekt BonTrip. Tihle frajeři se drží na výsluní římského impéria již dlouho a vy jste je mohli vidět v arénách, jako jsou například Beats For Love, Gravity Festival nebo Mácháč! Ani tady vás neochudí o svůj osobitý styl a řádnou porci melodických prvků.

Zápasení není jen pro chlapy – to se nám bude snažit dokázat půvabná, avšak nebezpečná Rita. Ta své schopnosti ukázala již na několika zahraničních turné a její šarm rozhodně uhrane i domácí publikum, které ocení především její release na labelu Armada u Armin van Buurena.

Římské impérium není pro žádné slabochy, a tak celou tuhle parádu doplňují dva siláci, kteří aktuálně okupují vysílání dvou českých rádiích se svým singlem Pure. TiGi a Nick Hardin vtrhnou do našeho kolosea s důmyslně promyšlenou strategií a budou si chtít podmanit dav tak, že se vám nebude chtít domů.

Oficiální klub Evropy 2 – Retro Music Hall – se na jeden večer převlékne do exkluzivního kostýmu a vy byste u toho rozhodně neměli chybět. Stane se tak v úterý 27. září (druhý den je státní svátek) a vstupenky jsou aktuálně v předprodeji na serveru pandaticket.cz