10394016_814385555250923_6401643170953714871_n

Pokud chodíte na náš web pravidelně, tak jste si jistě všimly, že zde v poslední době píšeme hodně o NEW_ID. To je v pořádku, jelikož tahle holandská dvojka, patří mezi to nejlepší co letošní rok nabídl a ještě nabídne. Po delší pauze, která byla způsobena ohledně autorských práv z jejich předchozí přezdívkou NO_ID, byli kluci celý loňský zavřeni ve studiu a v tom letošním začali vydávat jeden výborný kousek za druhým. Či spíše řečeno jeden remix za druhým.

Nejdříve na Axtone, který je jejich domovem, vyšel jejich společný remix s kápem tohoto labelu, slavným Axwellem na skladbu ‚Feel The Pressure‘. Pak následoval jejich další remix, tentokrát na klasiku ‚Thrill Me‘ od Junior Jack. Pak se kluci vrátily opět na Axtone s dalšími dvěma remixy, kdy tím prvním byl remix na skladbu ‚How We Gonna Stop The Time‘ od Kraak & Smaak a pak na ‚Tear It Down‘ od The Aston Schuffle. A na konci září to byl další vynikající remix, tentokrát na song ‚Godspeed You‘ od Francesca Rossiho.

Nyní tedy přišel čas, na jejich vůbec první vlastní track u Axtone, kterým je skladba pojmenovaná ‚Aerogames‘. Tenhle song si už teď získal velkou podporu ze strany Axwella, který ho hraje velmi často ve svých setech. Ať už sólo, v průběhu letošního léta, nebo i společně s Ingrossem. Tento singl je také prvním originálem pod jejich novou přezdívkou. A že se je na co těšit, jelikož Aerogames je označován jako ‚trainhouse‘. Jak název napovídá tak se jedná o opravdu energický track, který se valí jako vlak.

Mimo to se kluci vrátily z jejich australského turné, kde také byli ve volném času zavřeni ve studiu s místními hvězdami jako: The Aston Shuffle, Kaelyn Behr, Moses York, Ivan Gough, Jebu & Rudy a kromě toho ještě pracují na novém tracku s Tom Staarem. Radím vám dobře, NEW_ID se vyplatí sledovat, jelikož letos je to jen začátek.

NEW_ID – Aerogames vyjde na Axtone v pondělí 3. listopadu.