Magnetic festival
11. května 2018
Axwell Λ Ingrosso, Will Sparks, Third Party a další
Praha – Letňany PVA
Událost: https://www.facebook.com/events/118010608985484/

Jonnie Macaire a Harryho Bass je anglické djské duo, které znáte jako Third Party. Jejich suveréně největším hitem se stal Lions In The Wild, neboli singl, který produkovali s djskou jedničkou Martinem Garrixem.

Third Party se potkali při studiích na střední škole, kde vznikl jejich společný projekt. V průběhu několika let absolvovali hudební vzdělání, kdy se po jeho skončení usadili v několika londýnských klubech. Širší veřejnost je zaznamenala v roce 2012, kdy je pro svět objevil „švédský mafián“ Steve Angello, který s nimi spolupracoval na skladbě Lights. Své vynikající produkční schopnosti ukázali i na dalších releasech Thank You či Feel.

O dva roky později přichází jejich melodická skladba Everyday of My Life, která jim otevřela dveře na label Armin van Buurena Armada, který se spojil s jejich vydavatelstvím Release Records. Jedním z releasů byl právě Lions In The Wilds. V roce 2017 vydávají jejich debutové studiové album Hope, které sklidilo pochvalu nejen u odborné veřejnosti, ale všímají si jej fanoušci po celém světě. I díky němu získávají rezidenturu v klubu Ministry Of Sound, kde se jejich akce těší velké přízni veřejnosti.

Vy si tyhle dva borce budete moci vychutnat 11. května na Magnetic festivalu, kde vystoupí i Axwell s Ingrossem, Will Sparks a další.