third party

Britské duo Third Party vydá v letošním roce své debutové album. Nestane se tak na jejich vlastním labelu Release Records, nýbrž na labelu Steva Angella Size Records. Third Party oznámili své album během Residency show Steva Angella na BBC Radio 1. Celkem už na něm pracují dva roky a obsahuje zajímavé kolaborace s dalšími DJs a producenty a také vokalisty. Také potvrdili, že pro toto album připravují nové tracky. Takže na něm nebudou jen ty, které dříve vydali, a přidají k nim třeba dva nebo tři nové kousky.

Jak sami řekli, tak na nových skladbách pro album pracovali během doby, kdy dělali na singlech pro svůj label Release Records. Jak už jsme psali výše, tak toto album překvapivě nevydají na svém labelu. Na druhou stranu Size Records je světové známý, respektovaný a mnohem větší label. Už na začátku roku v Size předvedli, že dokáží bez problému vydat album v podobě ‚Wild Youth‘ Steva Angella a udělat kolem něj celý marketing. Navíc Third Party mají se Size dlouhotrvající vztah, kdy zde vydali svůj vůbec první track ‚Release‘ a také udělali společný track ‚Lights‘ se Stevem Angellem.

Jejich chystané album bude také obsahovat jejich spolupráci s Martinem Garrixem ‚Lions In The Wild‘. Dále se z už známých tracků na tomto albu objeví ‚Guiding Light‘, což je jejich spolupráce s Fran Garciou. Tímto trackem také Third Party otevřeli svůj guestmix pro Residency show Steva Angella. V tomto guestmixu Third Party představili spoustu nových tracků, ale ještě není jasné, které z nich se objeví na jejich albu a které vyjdou pouze jen jako klasické singly. Jedno je jisté už nyní, a to, že jejich produkce patří mezi to nejlepší, co můžete momentálně najít. Third Party guestmix pro Residency show Steva Angella, ve které je také celý rozhovor o jejich albu, si můžete poslechnout níže.