Thomas Coastline a Luigi Di Mare sklízí úspěch se svou skladbou Sunbeach, kterou završili warm-up set na letošní Transmission! Nové duo D3light vydalo svůj debutový singl, který podepsalo na labelu Freegrant Music. Sunbeach je progressive trance track s ostrou basovou linkou a silnou melodií. Svým zvukem připomíná singl release labelů Anjunabeats či Euphonic records. Skladba se těší podpoře domácích, ale i zahraničních DJs a fanoušků. Svou podporu singlu vyjádřili např. legendární Cosmic Gate, Artento Divini, Max Freegrant či Andi Durrant, moderátor Transmission Radio.

Odkazy:
Spotify: https://spoti.fi/2RIC9Em
iTunes: https://apple.co/2zcJ2XR
Beatport: https://bit.ly/2AZH7qJ
Youtube: https://bit.ly/2OEhTSb

Odkaz na live z Transmission:
https://bit.ly/2Dya9Aa

D3LIGHT BIO 2018
D3LIGHT je nový progressive trance projekt, za kterým stojí dva zkušení DJs ze střední Evropy. Thomas Coastline a Luigi Di Mare jsou na domácí klubové scéně velmi známí, díky čemuž se stali residenty v nejlepším pražském klubu Epic. Duo D3LIGHT zahájilo svou kariéru debutovým singlem „SUNBEACH“ vydaným na labelu Freegrant Music. Tento track spojuje vyváženou kombinaci smyslných a emotivních melodií spolu s moderním groovem a charakteristickou basovou linkou. Specifický zvuk charakterizuje úžasné DJ sety D3LIGHT a jejich novou živou multimediální show, která se neustále vyvíjí.

Svůj hudební směr prezentují také prostřednictvím pravidelného podcastu s názvem “Warm Me Up”, který je jedinečný tím, že se soustředí zejména na warm-upový zvuk.

Thomas Coastline má za sebou již celou řadu úspěchů včetně skladeb podepsaných na světových labelech, jako např. BlackHole, Armada, In Search of Sunrise, Ministry of Sound a mnoho dalších. Vystupoval na zásadních tanečních eventech jako jsou: TRANSMISSION, FSOE, Trancefusion, Citadela, Cityfest, EDMANIA, ReadyForDisorder, ARMADA Night v Chorvatsku a Euphonic Night v Drážďanech, společně s umělci jako jsou: Above & Beyond, Markus Schulz, Paul van Dyk, Rank1, Ferry Corsten, Andrew Rayel, Richard Durand, MarLo a mnoho dalších.

Luigi Di Mare je vynikající DJ a producent, který si získal pozornost za své úžasné warm-up a closing sety na takových akcích jako je EDMANIA, Citadela, Transmission WARM UP party, BEATS4Love a AIR festival. Jeho zkušenosti podtrhují vystoupení vedle DJs, jako jsou např. Cosmis Gate, David Gravell, John van Deynhoven, Ferry Tayle a ReOrder v České republice, na Slovensku a ve Francii. V roce 2018 vydal svoji prvotinu INFLUENCE pod hlavičkou labelu BlackHole.

Z dlouhodobého hlediska spolu Thomas a Luigi vytvořili jeden z nejzajímavějších projektů, která už nějaký čas funguje na české trance scéně. Oba DJs jsou samostatně úspěšní, a tak není divu, že dohromady tvoří kvalitní duo.