Tiësto, Martin Garrix a Lucas & Steve jsou mezi nominovanými na slavné nizozemské hudební ceny Edison Awards, které se pravidelně předávají od roku 1960. To oceňuje umělce za jejich výtvory, skladby a nebo přínos hudebnímu průmyslu.

Martin Garrix není v nominaci poprvé, dokonce již vyhrál jednu cenu a to v roce 2017, kdy se mohl radovat, jako vítěz v kategorii o nejlepší song, kde zabodoval se singlem „In The Name of Love“. Letos ho však porota zařadila i díky jeho projektu Ytram, který přímo zmiňuje ve svých aspektech hodnocení, které odevzdávají v rámci toho, proč by měl umělec cenu získat.

Dvojice Lucas & Steve pak svou nominaci získala díky svému debutovému albu „Letters To Remember“, které vyšlo loni v říjnu a v Nizozemsku (a nejen tam) se těší velké oblibě.

Poslední z nominovaných DJ je pak slavný Tiësto, který taktéž jednu cenu Edison vlastní, když jí vyhrál v roce 2016. Letos ho však porota nominovala za jeho LP „The London Sessions“ a zároveň ve své zprávě zmiňuje úspěch jeho skladby „The Business“, která se stala celosvětovým hitem.

Všichni zmínění se pak poperou o cenu v kategorii „dance“. Pokud chcete vidět kompletní seznam nominovaných, tak ZDE.