tiesto-uvodka

Tiëstův rok 2016 byl a stále ještě je nesporně jedním z nejnabitějších, ať už se jedná o práci ve studiu nebo na pódiu. Tato nizozemská legenda nebyla jen součástí největších světových festivalů a nejrůznějších přehlídek taneční hudby, ale také vydala mnoho nových tracků a hlavně remixů.

Jeho nejnovější dílo vyšlo jak jinak, než na vlastním labelu „Musical Freedom“ a jedná se o remix na skladbu „Send Them Off“ od britské popové skupiny, známé jako Bastille.

Během několika posledním let získal Tiësto masivní uznání za své brilantní remixy a nejrůznější úpravy tracků. Mezi ty nejlepší patří například Coldplay “Paradise”, Ellie Goulding “Burn” nebo Alan Walker a jeho “Faded”. Tyto skladby mají společnou jednu věc, a to je hlavně prvotřídnost, která v jeho novince samozřejmě opět nebude chybět.

V tomto novém remixu dominují hlavně ohromující akordy, které doplňují nádherné vokály od skupiny Bastille. Track pak přechází do efektních dropů, kde celková melodie svými magickými zvuky potěší každého posluchače od začátku až do konce. Tento remix by tedy jistě neměl chybět v žádném pozvolnějším setu nejen světových DJs.

Zdroj: weraveyou.com, soundcloud.com