News

  • Ačkoli svět, a zejména hudební byznys, zažívá těžké časy, tak u DJe Tiësta to naopak vypadá na velmi vydařený rok. Kromě toho, že nedávno avizoval, že je jeho manželka těhotná, tak teď se na trh dostala jeho nová deska, která nese název The London Sessions.

    Jedná se o šesté studiové album, které tenhle slavný nizozemský rodák vydal, a to rovnou po šesti letech, kdy jeho poslední deska nesla název A Town Called Paradise a vyšla v roce 2014. Možná si vzpomenete na legendární tracky jako Red Lights, Footprints nebo kolaboraci s Hardwellem – Written In Reverse. Za tu dobu se však Tijs hodně posunul a jelikož má za rok tolik releasů, že by to stačilo na desky dvě, tak nás velmi zajímalo, co se dostalo na jeho novou „placku“.

    Hned první singl je z celé desky asi ten nejznámější, a to je u Tijse hezký zvyk, který si s sebou nese ze staré školy a v podstatě je to tak správně. God Is A Dancer už je provařená skladba, která byla ke slyšení na nejednom tanečním parketu. Ještě než přejdete k poslechu celé desky, tak je dobré si rovnou říci, že se jedná spíše o EDM pop, a to platí pro všech 13 tracků, které zde najdete.

    Nechybí pak ani Jackie Chan, Ritual nebo spolupráce se Snopp Doggem On My California. Pokud hledáte hudbu pro pořádně rozjetou párty, která je utržená ze řetězu, tak se poohlédněte jinde. Pokud však hledáte poslechovou záležitost a nevadí vám moderní EDM pop, tak určitě zkuste poslechnout.