Na přelomu června a července se u našich východních sousedů uskuteční třídenní festival s názvem Orion, který přiveze legendu taneční scény Tiësta. Ten se objevil jako blesk z čistého nebe na lineupu, kde je nizozemský rodák tak trochu jako osamocený kůl v plotě.

Event totiž nabídne jména jako Kabát, Richard Muller, Wanastowi Vjecy, Alphaville, Smokie, Divokej Bill či Olympic. V seznamu vystupujících jsme přeci jen našli ještě jednoho DJe a to domácího EKG.

Na sociálních sítích se okamžitě strhla diskuze o umístění DJské legendy do programu, kam dle názoru mnoha fanoušků elektronické hudby vůbec nezapadá. Ačkoli jsou v zahraničí multižánrové festivaly zcela běžnou praxí, tak tady se na hlavu organizátorů snáší kritika, že tohle kombo je už moc.

Vše je ještě více umocněno tím, že festival je také určen pro děti, kdy pořadatelé představili sekci s názvem „Dětský ráj“, kde vystupují umělci pro ty nejmenší, jako například Paci pac, Dúhalka a další. Více informací se dozvíte na webu: https://www.orionfestival.sk