084

V dalším díle našeho podcastu do Vás nasypeme znovu šedesát minut té nejkvalitnější zábavy. První půlhodinu obstaral náš rezident TiGi, který si pozval i hosty v podobě NO Identity, kteří nám dokonce v krátkém rozhovoru odhalí svůj koncept a co s ním chystají. Na jejich guestmix se můžete těšit ve druhé půlhodince. Náš pravidelný podcast přinášíme včetně odkazu ke stažení a tracklistu.

Stahuj ZDE.

TiGi presents housemagazine.cz podcast 084 (NO IDENTITY guestmix) by Housemagazine.Cz on Mixcloud

TiGi tracklist:
01. MATAMAR vs. Frank Sinatra – Love And Marriage (100th Future Mix)
02. Dr. Kucho!, Gregor Salto, Lucas & Steve – Love Is My Game (Extended Mix)
03. Sick Individuals – Drive (Original Mix)
04. Fedde Le Grand, Holl & Rush – Feel Good (Original Mix)
05. Martin Solveig, GTA – Intoxicated (Paris & Simo Remix)
06. Kryder & Dave Winnel – Apache (Original Mix)
07. Martin Garrix, Justin Mylo & Mesto vs. The Weeknd – Cant Feel My Bouncybob
08. Cosmo Skoro – Bingo (twoloud edit)
09. Richard Reynolds – Higher (Original mix)

No Identinty rozhovor:

Ahoj kluci můžete nám v krátkosti představit projekt NO IDENTITY ?
Ahoj, tak projekt vznikl minulý rok a plánovali jsme ho zhruba 3 měsíce. Jedná se o futurehousový projekt, který vznikl jako rezidentní projekt Meccy a odbyli jsme si oficiální premiéru o Silvestru v teplickém klubu UNICO ME a díky skvělému feedbacku jsme se rozhodli do toho šlápnout.

Kde Vás máme možnost vidět v příštích dnech ?
Povedlo se nám navázat spolupráci s předními promotery v ČR s Robertem Vacou (UNICO ME, FORUM, UNIQUE Festi.) a agenturou YOURMOM za kterou stojí Jakub Slavětinský. Naše nejbližší zastávky jsou Staré Lázně Kolín, Forum Mladá Boleslav,Mecca ,UNICO ME Teplice a s radostí můžeme oznámit, že vystoupíme i na Moravě ve Stolárně Havířov.

Co plánujete pro nejbližší budoucnost?
Vzhledem k tomu, že projekt NO IDENTITY je lidmi velmi dobře přijat, rozhodli jsme se ve spolupráci s Yourmom kromě standartního bookingu projekt prodávat jako event (Tanečnice Shuffle,ohnivá děla,laserová show). Momentálně jsou v jednání další tři kluby.

Nosíte při vystoupení masky, jak vás to napadlo?
Masky se už od pradávna nosily při nezřízené zábavě, proto jsme se rozhodli, že se kromě hudebního stylu chceme odlišit i něčím uplně jiným. Je to snadno zapamatovatelný brand a lidi to baví, jelikož neustále dostáváme fotografie zamaskovaných fanoušků