Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission festivalu „The Awakening“ právě vrcholí. Přinášíme vám všechny důležité informace, díky kterým si užijete ničím nerušenou noc.

BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ
Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do areny probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a RTG zařízení. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti areny. Před každou akcí je také informována i Policie ČR, která se řídí podle zákona a její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost všech konaných i plánovaných akcí v O2 areně.

PRE-PARTY V PÁTEK 26.10. 2018 V KLUBU EPIC
Transmission víkend startuje už v pátek večer a to oficiální pre-party v nejmodernějším pražském klubu Epic (Revoluční 3, Praha 1). Pre-party byla vyprodána v předprodeji, ale ponechali jsme ještě 100 vstupenek na prodej na místě. Těšíme se na vás!

TIMETABLE PRE-PARTY
22:00 | Luigi Di Mare – Warm Up
23:30 | Nifra
00:30 | Ruben de Ronde b2b Rodg
02:00 | Jordan Suckley
03:30 | Driftmoon
05:00 | Konec

ČAS OTEVŘENÍ ARENY
Brány O2 areny se otevřou ve 20:00. Transmission festival končí v 06:00 nového (zimního) času.

VCHODY
Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně (od metra). Letos otevíráme 10 nových vstupů na jižní straně areny, které najdete, když se vydáte od hlavního vchodu doleva. Držitelé Goldfingers VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé GOLDEN tickets se dovnitř dostanou přes vstupy č. 9 a 10 na severní straně. Viz mapa.

VSTUPENKY
Všechny typy vstupenek jsou vyprodané. Abyste předešli pozdějším nedorozuměním, doporučujeme vyhnout se koupi vstupenek mimo oficiální zdroje. V oběhu jsou falešné vstupenky. Nepřebíráme odpovědnost za vstupenky, které byly zakoupeny mimo naši oficiální ticketingovou síť. Majitelům e-ticketů doporučujeme vytisknout si vstupenky, aby předešli technickým problémům při skenování kódu z telefonu. Návštěvníci, kteří mají vstupenku s přístupem na taneční plochu, u vstupu obdrží identifikační náramek. Bez identifikačního náramku nebude umožněn vstup na plochu.

PAYLOGIC E-TICKETY
E-tickety od Paylogicu musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic – na severní straně O2 areny. Viz mapa. Vstupenky si můžete vyměnit v sobotu 27. října od 16:00 do 03:00.

GOLDEN TICKETY
Majitelé GOLDEN ticketů používají pro vstup vchody č. 9 a 10. U vstupu dostanou identifikační náramek, který je opravňuje vstupovat na plochu. Vstupenka GOLDEN TICKET vám umožní použít eskalátory, kterými se dostanete do klubového patra. Po prvním vstupu na klubové patro dostanete druhou identifikační pásku. Vstupenku je nutné mít neustále u sebe kvůli případnému používání eskalátorů!

DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ
Pokud máte Transmission tetování, dostanete svou vstupenku na vchodu č. 31, po předložení občanského průkazu a kontrole pravosti tetování. Vchod č. 31 bude k dispozici pro vyzvednutí vstupenek od 16:00 do 01:00. Vstup do O2 areny je povolen od 20:00. Lístek dostanou pouze držitelé tetování, kteří byli registrovaní do 10. 10. 2018.

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITACE
Fotografové a mediální partneři najdou své akreditace v akreditačním centru O2 areny, které se nachází v prvním patře (použijte vnější eskalátory) za vchodem č. 31. Žádosti o akreditace již byly uzavřeny.

E- LOCKERY
Tento rok místo klasické šatny zřizujeme E-LOCKERY (uzamykatelné skříňky), které jsou dostupné v předprodeji za 8,50€. Výhodou e-lockeru je, že se o něj můžete podělit se svými přáteli díky větší kapacitě a systému s pin kódem. Skříňku lze zakoupit online do pátku 26.10. do 10:00 zde: bit.ly/Lockers-TMPRG18. Nezapomeňte si v pátek večer zkontrolovat svůj e-mail (a spam), protože tam obdržíte číslo vaší skříňky a pin kód!
E-lockery najdete ve 4. patře O2 areny a dostanete se k nim přes eskalátory v severním foyer. Do své skříňky máte přístup po celou noc. E-lockery bude možné koupit i na místě za cenu 9€ (možná je i platba kartou). POZOR: Tento rok nebude k dispozici žádná klasická šatna, jako v minulých letech.

VIP LOCKERY
Lockery jsou pro držitele VIP vstupenek zdarma, ale je potřeba složit depozit ve výši
100 Kč /5 Eur, který vám bude vrácen při navrácení klíče. Do své skříňky máte přístup po celou noc. Skříňky budou umístěny před vstupem na GOLDFINGERS VIP terasu.
POZOR: Tento rok nebude k dispozici žádná klasická šatna, jako v minulých letech.

ŠATNA PRO MAJITELE GOLDEN TICKETŮ
Držitelé Golden ticketů mají zdarma k dispozici šatnu na klubovém patře.

NADMĚRNÁ ZAVAZADLA
Pokud s sebou nesete něco, co se vám do lockeru nevejde, příp. to patří mezi zakázané předměty, můžete si to uschovat v Úschovně O2 areny, která se nachází před ní. Funguje od 19:30 do max 06:30. Cena je od 20 Kč až do 100 Kč, v závislosti na hodnotě skladovaného předmětu.

ZTRÁTY A NÁLEZY
Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku. Viz mapa.

PLATBY V O2 ARENĚ
Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti (CZK a EUR) a z velké části i platebními kartami. V severním foyer se nachází bankomat. Viz mapa.

TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY
Velký stánek s Transmission Merchandise najdete po vstupu v severním foyer za info stánkem. Viz mapa. K dispozici budou: Transmission trička, čepice, brýle, vlajky, špunty do uší a jiné. Aktuální kolekci najdete na www.transmission.events/shop.

FESTIVALOVÝ PRŮVODCE
Po vstupu do O2 areny obdrží všichni návštěvníci brožuru – festivalového průvodce Transmission, která zahrnuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další užitečný obsah.

MOBILNÍ APLIKACE
Transmission je k dispozici také v mobilu a to prostřednictvím aplikace WOOV, která vám umožní spojit se se svými přáteli, sledovat časový rozvrh DJs nebo dostávat aktuální upozornění. Stahujte zde: www.woov.com/TransmissionPrague

HLADINA HLUKU
Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Doporučujeme použití ochranných špuntů do uší, abyste chránili svůj sluch. Špunty je možné zakoupit v stánku Transmission Merchandise.

MINIMÁLNÍ VĚK
Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více informací naleznete v návštěvním řádu O2 areny.

TOALETY
O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nacházejí na západní straně, nedaleko GOLDFINGERS VIP terasy.

PARKOVÁNÍ
K parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Pečlivě si přečtěte informace o parkovaní.

TAXI
V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát automobily taxislužby. Najdete je nedaleko hlavního vchodu, na ulici Ocelářská.

VEŘEJNÁ DOPRAVA
O2 arena se nachází na ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra „Českomoravská“ (žlutá linka B), ze které vystoupíte a rovnou vejdete vchodem na severní straně. Na zastávce „Českomoravská“ končí i autobusy 151, 152 a 375. Tramvají se můžete dopravit na zastávku „Multiaréna Praha“ (linky 8, 25 a noční linka 92) a vejít do O2 areny přes jižní vstup. Vlakové nádraží „Praha – Libeň“ se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Doporučujeme použít vchod z jižní strany. Více info o dopravě do a z areny najdete zde.

FOTKY A VIDEO
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné s sebou vzít mobilní telefony, kompaktní digitální fotoaparáty a GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery smí používat pouze speciálně akreditovaní návštěvníci. Akreditace jsou pro letošní show již uzavřeny.

ZÁKAZ KOUŘENÍ
V celém vnitřním prostoru O2 areny je zakázáno kouření, včetně elektronických cigaret. Více informací ZDE. Kouřit se smí pouze venku ve vyhrazeném prostoru před O2 arenou. Ven z areny a zpět dovnitř se dostanete přes
vchod/východ č. 30.

NENÍ POVOLENÉ!
Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (všechny), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, tyče, tzv. selfie tyče a teleskopické tyče, plechovky, plastové / PET lahve, ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení nebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitně politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ
Celé dění před akcí, během akce a po ní, můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů: Facebook  –  Twitter  –  Instagram –  Youtube. Nezapomeňte používat hashtag #TMPRG18.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
V případě, že máte nějaké otázky, podívejte se nejprve do sekce ČASTÉ DOTAZY  na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na adresu transmission@unitedmusic.cz, případně zprávu na Facebook stránce Transmission Festival.

TIMETABLE
20:00 | OTEVŘENÍ
20:00 | Thomas Coastline – Warm Up
21:30 | Ilan Bluestone
22:45 | Grum
00:00 | Above & Beyond
01:45 | Transmix
02:00 | Paul Van Dyk (03:00 -> 02:00 změna času)
02:15 | Markus Schulz
03:30 | Vini Vici
04:45 | Liquid Soul
06:00 | Konec

Přijďte do O2 areny včas, aby vám neunikl začátek show.

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA I LETOŠNÍ EDICE TRANSMISSION FESTIVALU SKVĚLÝM ZÁŽITKEM! UVIDÍME SE NA TANEČNÍM PARKETU!