• Nový singl Diamonds od australského umělce Timmyho Trumpeta poskytl silnou vazbu mezi jeho fanoušky a jím samotným. Timmy totiž videoklip k novému tracku nechal natočit fanoušky. Jak? Jednoduše je poprosil, aby mu zaslali svá videa z karantény, které se následně sestříhal a použil do finálního konceptu.

    „Je šílené, že musíme zůstat od sebe odděleni, aby nás to co nejvíce spojilo,“ řekl Timmy před dvěma týdny na sociálních sítích, kdy fanoušky vyzval k zasílání videí. Timmy singl vůbec poprvé zahrál ve svém live streamu, který se stal velkým virálním hitem a získal více jak 6 miliónů zhlédnutí.

    „Lidé právě teď potřebují ve svých životech naději, lásku a pozitivitu, a to je to, o čem tenhle singl je. Když jsem viděl, jak lidé reagovali na můj live stream a nápad, že budeme spolupracovat na hudebním videu, tak mě to opravdu dojalo,“ doplnil Timmy ke svému releasu. Záběry byly natočeny více než 500 přispěvateli ze 40 zemí prostřednictvím programů Zoom, Facetime, sociálních médií a také dorazilo několik tisíc e-mailů.