aziza tom staar

Poslední květnový pátek, tedy přesněji 29.5. se v předním pražském klubu Duplex objevila světová hvězda z britských ostrovů Tom Staar. Tento večer měla svou premiéru nová párty ‚Aziza‘, kde byl právě tento světově uznávaný producent a DJ hlavní hvězdou. Line-up byl poté doplněn oblíbenými rezidenty tohoto populárního klubu. Tématem této noci je arabsko-indická kultura, do jehož podoby byl Duplex předělán.

Producent producentů, jak se Tomovi přezdívá, začal svůj set něco málo po jedné hodině ranní. A hned od začátku to na nás sypal jak se patří. Což se podle reakcí publiku líbilo. Tom ve svém setu zahrál skladby jako Tube & Berger feat. Juliet Sikora – Come On Now (Set It Off) (Kryder Remix), Leroy Styles vs. Sunnery James & Ryan Marciano – Karusell, Eddie Thoneick – Solar (Deniz Koyu Mix), Still Young – Midnight, Payback a další. Samozřejmě, že také nechyběla Tomova vlastní produkce jako Bora, Higher, či jeho novinka s Kryderem a The Wolf – De Puta Madre. Nebo jeho tracky s Kryderem jako Big Momma’s House nebo Jericho.

Tomův set byl přesně takový, jaký byste od něj čekali. Postavený na groovy beatech a progressivních melodiích. Na něm samotném bylo vidět, že si hraní skvěle užívá a to samé se dalo říct o celém klubu. Lepší začátek si nová noc Aziza nemohla přát. Vše proběhlo na výbornou. Na fotky z celého večera se můžete podívat ZDE.