Již v pátek se koná SUPERDANCE v pražské Mecca. Tocadisco se vrací po devíti letech, Milk&Sugar slaví 20 let of Milk&Sugar a evergreen Tomcraft dokonce 25 let of Tomcraft. Připravili jsme pro Vás rozhovor s Tomcraft.

Povídání o jeho novém labelu, 25 let projektu TOMCRAFT, českém manažerovi a jeho vystoupení společně s Milk&Sugar, Tocadiscem a mnoho dalšími v pražské Mecce, v pátek 16.02.2018.

  1. Ahoj Tome, jak se máš?

Mám se velmi dobře, děkuji!

  1. Přestěhoval jsi se do Itálie a opustil svůj milovaný Mnichov. K tomu všemu slavíš 25 let uměleckého jména TOMCRAFT, což je jeden z důvodů, proč se koná párty Superdance, která je věnovaná primárně Tobě. Na co se mohou fanoušci těšit, koho jsi pozval?

Fanoušci se mohou těšit na dobře naladěného, sluncem zhýčkaného Tomcrafta. Mám s sebou mnoho nové hudby a nemohu se dočkat, až budu vše prezentovat v pátek v Mecce. Jsem šťastný, když mě doprovází na dj stage umělci jako je Tocadisco, Milk&Sugar nebo Michael Burian. Můžete se těšit na pořádnou párty 🙂

  1. Dozvěděli jsme se, že tvůj manažer a booking agent je Čech. Prozradil nám, že trávíš momentálně hodně času ve studiu a že jsi založil nový label „Death By Stereo“. Povyprávěj nám o tom trochu víc.

Je to tak, můj manažer Dominik je Čech bydlící v Mnichově. Před mnoha lety jsme se tam seznámili a od té doby úspěšně spolupracujeme na různých projektech. Vždy pro mě dělá maximum. Pracuje pro mnoho dalších umělců a díky němu také vznikl nápad pořádat párty v Praze s účastí Tocadisca, Milk&Sugar a dalších umělců. Všichni hned přikývli, a proto jim také patří velké díky. Label „Death By Stereo“ jsem založil se svým dlouholetým kamarádem a „komplicem“ Timem Healeym. Jeho asi lépe znáte pod jménem „Coburn“… Napadlo nás zase spolupracovat a tak jsme založili „Death By Stereo“. V zásadě se jedná o techno – label. Občas bude ale i sound trochu víc progressive – o to se pak nejspíš postarám já 🙂

  1. Procestoval jsi celý svět jako DJ, v Praze a Čechách jsi hrál mnohokrát. Kde se ti líbilo více, kde méně, kde to například bylo i nebezpečné?

V Čechách se mi líbí pořád, Prahu mám velmi rád! Lidé jsou tu rozverní, ví, jak si užít pořádnou párty a jsou v pohodě. Díky Dominikovi jsem poznal mnoho akcí a klubů v Čechách, skvělé pivo a skvělé lidi!

Mým „highlightem“ ve světě bylo vždy Tokyo. V dobrém slova smyslu, je to tam bláznivé. Jak město, tak akce a pártycrowd. Nebezpečné to bylo asi nejvíc v Kolumbii, v několika místech Brazílie či Mexika… ale když tam znáte ty správné lidi, nemáte se čeho bát.

  1. Znalci ví, že kromě tvého působení jako hudebník také provozuješ bar se jménem Bruckmanns Bar“ www.bruckmanns.bar v Mnichově. Který drink zde můžeš doporučit?

Určitě ochutnejte Munich Mule a Moscow Mule…

  1. V pátek, 16.02.2018, hraješ společně s Milk&Sugar, Tocadiscem, Michaelem Burianem a mnoho dalšími Djs v pražském klubu Mecca. Je to velký line-up, Ty nebudeš chybět…

Určitě doražte: „Ten večer to tam „rozbijeme“!:-) Doražte všichni, ať společně můžeme oslavit 20 let Milk&Sugar, návrat Tocadisca do Meccy po devíti letech a mojí párty. Navíc, Dominik slaví narození svého syna, takže důvodů je opravdu mnoho proč dorazit J

  1. Doplň prosím: Praha, ….

Praha – nádherné město s překrásnými ženami, výborným pivem a vždy vynikajícími pařbami.

  1. Děkujem Tome, uvidíme se 16.02.2018 v klubu Mecca v Praze.

Rock´n`Roll a brzy naviděnou!

👍👍 Nenech si ujít / Don’t miss Superdance ✩Milk&Sugar✩Tocadisco✩Tomcraft✩Michael Burian✩
👍 16/02/2018 Mecca Club Prague

O akci je velký zájem, doporučujeme předprodej v síti Ticketstream.

👌 Doporučujeme včasný nákup vstupenky v síti Ticketstream!
👌 We recommend to buy your Ticket soon on Ticketstream!

👍 VSTUPENKY / TICKETS: http://bit.ly/2rdh10y

I. vlna: 250,- CZK + poplatek -> SOLD OUT!
👍 ➡ Předprodej/Regular: 350,- CZK + poplatek -> NYNÍ V PRODEJI!
👍 ➡ VIP: 750,- CZK + poplatek -> NYNÍ V PRODEJI!

📢 Již tento pátek, 16.02.2018, se v pražském klubu Mecca, sejdou světoznámí umělci elektronické hudby,  na prvním vydání, nové klubové noci jménem Superdance. Line-Up je nadupaný, důvodů k oslavě hned několik.

www.superdance.eu / www.ticketstream.cz / www.mecca.cz