S blížícím se lednem jsou tu i pre-registrace a prodej vstupenek pro následující ročník. Zde jsou odpovědi na nejčastější dotazy, které přinesla CZ facebooková stránka o Tomorrowlandu.

Kdy se uskuteční TML 2018?
Festival se opět uskuteční po dva festivalové víkendy v následujících termínech: 20.-22. 7. 2018 a 27.-29. 7. 2018.

Jak získat vstupenky?
Boj o vstupenky započne 9. ledna 2018 v 17:00. Předně půjde o pre-registraci. Následně na konci ledna a začátku února 2018 proběhne několik fází prodeje od Global Journey zájezdů, přes FIRST10 / FIRST20 pre sale, až po belgické a světové prodeje a souběžně také prodej autobusových zájezdů – pro Česko a Slovensko můžete i v roce 2018 využít balíčků společnosti Partybus.sk, která opět nabídne dopravu spolu s celofestivalovou vstupenkou a kempem.

Kolik peněz si připravit?
Ceny pro TML18 budou zveřejněny 9. ledna 2018. Pro představu můžete nahlédnout na ceny letošního roku, které budou velmi podobné těm pro příští rok.

– celofestivalový pass bez kempu cca 310 Eur vč. poplatků.
– celofestivalový pass se základním kempem (vlastní stan) cca 400 Eur vč. poplatků.
– denní vstupenka cca 115 Eur vč. poplatků.
– základní balíček Global Journey (celofestivalový pass, zpáteční letenka Praha – Brusel, letištní transfery a základní kemp) cca. 1000 Eur vč. poplatků.
– autobusový zájezd Partybus.sk
(celofestivalový pass + základní kemp, zpáteční cesta autobusem s nástupem v Bratislavě, Brně nebo Praze, přítomnost stewarda) cca. 17500 Kč.

Platba vstupenek probíhá okamžitě v době prodeje online, proto je třeba mít částku na vstupenky včas připravenou. Platba autobusových zájezdů probíhá dle podmínek provozovatele – Partybus.sk.

Od kolika let je festival přístupný?
Festival byl, je a nadále bude přístupný od 18ti let.