Tomorrowland spustil předprodej balíčků vstupenek, ubytování či dopravy a kromě toho oznámil i seznam svých stageí. Dnes přišel na řadu kompletní line-up, který po oba víkendy v červenci uvidíme. A na koho se můžeme v Belgii těšit?

Na mainstage se nám vrátí Martin Garrix, který letos nemá vlastní STMPD stage. Dále uvidíme jména jako Adam Beyer, Eric Prydz (který přiveze celou vizuální show), Robin Schulz, Carl Cox, Armin van Buuren a samozřejmě rezidenti Dimitri Vegas & Like Mike. Vlastní stage dostane i Axwell a jeho label Axtone. Bude tak jediný ze tří členů Swedish House Mafia, který zde letos vystoupí. Dále to jsou: Netsky, Amelie Lens, Nervo, Claptone, Sunnery James & Ryan Marciano, Lost Frequencies a mohli bychom pokračovat donekonečna.

Vystupovat zde bude také světová celebrita Paris Hilton (ano, vystoupí v DJ setu) a vlastní stage dostane i milionář Gianluca Vacchi. Tím rozhodně ale nebudou trpět fanoušci kvalitní muziky, protože pódií má být každý den 15 (+ další skryté a malé stage) a na své si přijdou i fanoušci hardstylu, DnB, techna, trancu a nebo milovníci devadesátých let. Kompletní seznam, včetně rozdělení jmen, najdete na webu tomorrowlandu.