Troufneme si to nazvat jako nejzásadnější taneční událost celého roku. Tomorrowland je velkolepý a nezapomenutelný zážitek. A jelikož víme, že z takhle velkých mejdanů jsou velice oblíbené přímé přenosy, tak organizátoři ID&T letos chystají něco speciálního. Právě dnes byla podepsána smlouva o exkluzivním vysílání Tomorrowlandu na MTV. Hudební stanice se tak stane výhradním distributorem obrazového a hudebního materiálu. Celý koncept poběží v rámci „MTV World Stage„, kdy bude přichystán stream ze dvou pódií a kromě toho se také můžeme těšit na živé vstupy a rozhovory. Programový ředitel Bruce Gillmer k tomu dodal:

„Tomorrowland je festival, který má vlastní kategorii a jsme rádi, že tento obsah můžeme zpřístupnit našim divákům. Elektronická hudba je součástí našeho repertoáru již více jak dvacet let a stává se v posledních letech čím dál tím více populárnější – zejména v Evropě. Práce na Tomorrowlandu bude perfektní a spojí nás a fanoušky elektronické taneční hudby po celém světě“.

Jen pro úplnost dodejme, že vstupenky na TL jsou již beznadějně vyprodány, kdy zmizelo 360 000 ticketů během jedné jediné hodiny.