Že se letošní ročník nejpopulárnějšího světového festivalu Tomorrowland uskuteční ve dvou víkendech, je všeobecně známo. V termínech 20. – 22. července a 27. – 29. července vypukne u belgického městečka Boom tradiční šílenství, které se zde koná již do roku 2005. Kromě fantastické lokace, bezkonkurenční atmosféry a neuvěřitelné výzdoby si organizátoři dávají každý rok záležet i na line-upu, který obsahuje většinu světových DJský es. Teď byl konečně odhalen kompletní line-up na hlavní pódium a jako vždy je o co stát. A koho že letos uvidíme na mainstage?

Hned zkraje by bylo asi dobré říci, koho neuvidíme, a to sice Swedish House Mafia. Hned po jejich vystoupení v Miami se objevily spekulace, že by se mohli mihnout i na slavném Tomorrowlandu, ale sestavení line-upu značí spíše pravý opak. Hned první víkend se v pátek představí Axwell s Ingrossem a v neděli pak vystupuje Steve Angello, takže je velmi nepravděpodobné, že by někdo obětoval svůj set pro celou trojici.

V pátek se také odehraje jeden velmi důležitý návrat, na který řada fanoušků čeká. Hardwell se po určitých neschodách, kdy veřejně „hejtil“ dvojici DM & LM (psali jsme zde), vrací zpátky a vystoupí hned první festivalový den.

Kromě tradičních jmen, jako Martin Garrix, Alesso, Steve Aoki, Armin van Buuren, Nicky Romero či David Guetta, letos dali organizátoři nezvykle mnoho prostou i undegroundovějším žánrům, než jen komerčnímu EDM. Za mixážním pultem se tak na hlavní scéně objeví i Henri PFR, Kolsch, Solomun, Nico Morano, Paul Kalbrenner či Curtis Alto. Kompletní lineup si můžete prohlédnout níže.