Jedna z nejzásadnějších událostí tanečního světa se nezadržitelně blíží. Dvouvíkendový festival Tomorrowland, který každoročně proběhne u městečka Boom v Belgii, patří mezi nejlepší akce na světě. I proto je každým rokem hojně diskutovaný jeho line-up a rozložení jednotlivých stage. Ani letošní ročník není výjimkou.

Organizátoři teď na svým stránkách odtajnili kompletní rozložení sil, které jako každý rok nabídne to nelepší z taneční scény. Znovu se tak můžeme těšit na obsazení labelů jako Axtone, ASOT, Barong, STMPD, Smash The House. Svou vlastní stage nabídne i Eric Prydz či Robin Schulz. No, bude toho hodně.

Otázkou ale stále zůstává, kdo oba víkendové termíny uzavře. V timetable festivalu totiž zůstává volný poslední nedělní slot, který patří mezi ty nejvíce prestižní. V kuloárech se spekuluje, že první víkendový termín by měl uzavřít Martin Garrix a ten druhý Swedish House Mafia. Otázkou však zůstává, jak to nakonec se Švédy bude, protože se vyrojili spekulace, že zruší některá svá vystoupení. V line-upu však aktuálně chybí Sebastian Ingrosso a Steve Angello, kteří se festivalu zúčastňují každá rok. Axwell má vystoupení jisté v rámci zmíněné Axtone stage.

Kompletní line-up pak zde.