Jen několik měsíců poté, co belgický fenomén mezi festivaly uspořádal svůj první virtuální event, ohlašuje silvestrovský mejdan, který má našlapaný line-up. Za mixážním pultem budete moci sledovat taková jména jako Armin van Buuren, Diplo, Martin Garrix či vítěze letošní ankety DJ Mag Davida Guettu. Ten se představí hned ve dvou setech, když podruhé vystoupí pod svým aliasem Jack Back. Na své si přijdou i fanoušci undergroundovější muziky, když ve svých setech vystoupí Artbat, Camelphat či Charlotte De Witte.

Pokud se ptáte, zdali půjde o stejný typ eventu jako v létě, tak ano. Znovu půjde o propracovaný online festival, který nabídne 4 různá pódia (mezi kterými budete moci libovolně přepínat) a bude za něj nutné zaplatit. Cena lístků aktuálně není známa, ale na minulé akci se pohybovala kolem 500 Kč. Dá se očekávat, že to bude podobné. Prodej vstupenek začíná 17. listopadu v 17:00.

Stream bude určen pro kterékoli časové pásmo, bude probíhat od 31. prosince 20:00 až do 1. ledna 03:00, ať už se budete nacházet v kterékoli zemi na světě.