Tomorrowland je každý rok velmi ostře sledován fanoušky elektronické taneční hudby a pro většinu z nich se stal jakýmsi ikonickým festivalem. Ať už jde o návštěvníky či umělce, pro většinu z nich se jedná o vrchol letní sezóny a pořadatelé každým rokem dokážou překvapit, ať už jde o výzdobu, line-up, vymoženosti či vzhled mainstage. Organizátoři chystají v příštím roce rozšíření téhle ikonické akce, a to v zimní podobě. Zimní? Ano.

A jak víme, že belgický festival expanduje? Lyžařské středisko ve francouzských Alpách, nazvané Alpe d’Huez, začalo hledat promotéry a organizátory, kteří by pomohli prodávat vstupenky na zimní vydání Tomorrowlandu. Na svých internetových stránkách uvádí následující podrobnosti:

Radnice Alpe d’Huez, Turistická kancelář a lyžařská oblast (SATA) podporují velký projekt pro oživení resortu. Padla na nás volba světově proslulého hudebního festivalu Tomorrowland. Středisko Alpe d’Huez bylo vybráno, protože splňuje kritéria, která jsou v harmonii s festivalem Tomorrowland. Proto se zrodil „Alpe d’Huez – Team 2019“, který bude mít za úkol, aby se naše středisko rozšířilo a přizpůsobilo „odlišnému“ a inovačnímu cestovnímu ruchu, který Tomorrowland přinese.

Organizátoři slavného festivalu si pak zaregistrovali doménu tomorrowlandwinter.com, kde najdete všechny podrobnosti. Termín konání akce je pak stanoven na březen roku 2019.