tomorrowland-poster

Festival Tomorrowland má své kořeny v Belgii, který začínal v roce 2005 jen s malým jevištěm, kde celkový line-up tvořilo okolo 10 DJs. Od té doby začal získávat pozornost z celého světa, která utvrdila organizátory v tom, že mají pokračovat i příští rok. Tomorrowland je bezpochyby jeden z nejlepších festivalů na světě, a proto se také rozšířil i do Georgie v USA a Brazílie, aby si tento velkolepý svátek taneční hudby mohlo užít co nejvíce fanoušků. Organizátoři zde však nevsází pouze na samotný festival, ale také na vypracovaná aftermovie, která mají pokaždé určitý příběh s emotivní hudbu – abyste si po jejich shlédnutí řekli přesně to, co mají za úkol z vás dostat – sakra, sem musím prostě jet!

Nedávno jsme Vás na našem serveru informovali o tom, že letos se organizátoři rozhodli zajít ještě dál a fanouškům nenadělí pouze aftermovie, ale rovnou celý film. Jmenuje se „This Was Tomorrow“ a skládá ze zkušeností celého festivalu ve všech třech zemích. Jeho vydání pak bylo naplánováno na 1. prosince 2015 a pro nás je nyní volně ke shlédnutí po dobu dvou týdnů.

První část filmu se odehrává v Sao Paulu v Brazílii a vypráví příběh o tom, jak se fanoušci z celé Jižní Ameriky připravovali na svoji první zkušenost s tímto velkolepým festivalem. Také zde uvidíte reakce našich nejoblíbenějších DJs, jako je například David Guetta, FTampa nebo Steve Angello, na jejich první Tomorrowland v této zemi. Později nás příběh zavede do Belgie, kde se vrací ke kořenům celého festivalu, jak se měnil rok za rokem a kde také uvidíte, jak tento svátek taneční hudby změnil život mnoha fanouškům. A konečně pak v poslední části se přesuneme do Georgie, kde je ukázáno, jak počasí ovlivnilo letošní TomorrowWorld.

Film trvá 77 minut a jeho příběh nám ukazuje, proč je Tomorrowland mnohem víc než jen festival a jak se stal globálním symbolem, který spojuje lidi z celého světa.

Zdroj: edmtunes.com, youtube.com